Daily Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ł Galen Vaughn ~ A Vadász ł

3 posters

Go down

ł Galen Vaughn ~ A Vadász ł Empty ł Galen Vaughn ~ A Vadász ł

Témanyitás  Galen Vaughn Vas. Ápr. 07, 2013 2:14 am



Galen Vaughn

"Mindenkinek van az életében egy olyan cél, amelyet szeretne mielőbb megvalósítani, csak a kérdés az, hogy mit képes ennek az érdekében érte megtenni, s mennyire kitartó a megvalósításához."

Teljes név: Galen Vaughn.
Faj: Vadász.
Születési hely, idő: 1989. Szeptember 29.
Kor: 23.
Nem: Férfi.
Play by: Charlie Bewley.
Becenév: Elég, ha Galen-nek hívnak, mert az pont megfelel számomra, hisz nem szeretem, ha becézgetni próbálnak..

Rám jellemző

Külső;
Most őszintén muszáj ezt jellemeznem? Hisz ha rám nézel akkor láthatod, hogy hogyan nézek ki, nem de? Na jó legyen, nem ellenkezem, hanem megpróbálom bemutatni magam külsőleg, bár nem vagyok valami jó ebben.. Barna színű hajjal és kéknek mondható szemekkel rendelkezem. Átlagosnak mondható testalkattal, és se nem alacsony, se nem magas magassággal áldott meg a sors. Illetve szeretném még megemlíteni a ruházatomat, bár semmi érdekes nincs benne, hisz ugyanúgy öltözködöm, mint a többi hozzám hasonló ember, de azért mégis van miért megemlítenem. Egyetlen egy színt sem utasítok el a ruhatáramból, de azért mégis inkább a sötét színek híve vagyok, s őszintén leginkább ezeket a színeket láthatod rajtam az öltözködésben, de azért vannak kivételes alkalmak.. Amit leginkább szeretek az a szürke, a fekete és a kék szín. A laza cuccokat pedig mindennél jobban előnyben részesítem, ami alatt annyit kell érteni, hogy egy nadrág és egy póló meg egy egyszerű dzseki, de megeshet másfajta ruha is rajtam. Az öltönyöket, a szmokingokat, és az ehhez hasonlókat nem igazán kedvelem, de ha a szükség megköveteli magamra veszem. Szeretném még megemlíteni utoljára azt, hogy a nyakamban található egy nyakláncot, amely fontos kellék számomra, hisz emlékek kötnek hozzá, s nem igen válok meg tőle egy percre sem..

Belső;
Először is talán abból indulnék ki ezzel kapcsolatban, hogy élvezem a vadászást, amelyet szinte már sportszerűen űzök a vámpírok ellen. Nem számít nekem, hogy milyen vámpírral kerülök szembe, mert a lényeg egy, hogy megöljem a fajtájukat, vagy pedig megleckéztessem őket eléggé alaposan; egy életre szólóan. Nem vagyok az a barátságos típus, de azért tudok normális is lenni, ha akarok. Jól tudok harcolni, kiváló reflex érzékkel rendelkezem, és nem utolsó sorban sokat edzek annak érdekében, hogy minél jobb legyek, bár már eléggé jó vagyok, de az edzés sosem árt..
Jellemez engem a szigorúság, a kegyetlenség, az érzelem mentesség, és nem utolsó sorban az ölés.. De ezek ellenére udvarias, normális és rendes is tudok lenni, ha akarok. Bár nem igazán vagyok jó fiú, inkább a rossz fiúk táborát pártolom; erősítem. Az egész életem arról szól, hogy vadászok, harcolok, és ölök, s mindezek mellett pedig élem az életemet, amely néha edzésből, de néha viszont kutatásokból áll ki. Az életemet senki sem ismeri, ezért könnyebb el helyezkednem bárhol anélkül, hogy valaki tényleg ismerne. A múltam nem volt egyszerű, és könnyű, s talán épp ezért lettem az, aki vagyok. Nem hiába lettem kiképezve a vámpírok ellen, s nem hiába harcolok a fajtájukkal szemben. Illetve még talán azt ide tehettem, hogy az ötök egyike vagyok..


Story of my life

Nevelkedésem nem szokványosan telt, hisz anyám halála, s apám ezutáni ivászata szinte a szörnyű emlékeim közé tartozik, de ne ugorjunk ennyire előre.. Korán megkezdődött a kiképzésem a vámpírok ellen, hisz abban a kis faluban, ahol nevelkedtem élt egy vadász, aki elkezdett taníttatni ennek érdekében, s kemény kitartó évek során sikerült elsajátítanom mindent. Bár igazság szerint eleinte hitetlen voltam ezekkel a lényekkel szemben, de később sikerült elhinnem azt, amit mond, s főleg azok után, hogy vadászni is elvitt magával. Szüleim semmit sem tudtak mind erről, s ez így is volt rendjén, hisz nem fogadták volna el a fiúkat egy vadásznak.. Ahogy telt az idő elérkezett az életemben az a pont, amikor teljességgel elhatároztam magamban azt, hogy egy célért fogok élni, s még hozzá azért, hogy kiirtsam a vámpírokat erről a földről, s eltüntessem őket örökre; a túlvilágba küldjem mindet.. Életem felszenteltem a vadászatért, a bosszúért, amit megfogadtam, s az emberekért teszem mindezt, hisz amíg ők élnek addig mi nem vagyunk biztonságban. Életünk ugyan mulandó, s nem örök életű, de ez nem jelenti azt, hogy esélytelenek, s haszontalanok vagyunk. Félelem számomra nem létezik főleg azok után, hogy 12 éves koromban végig néztem anyám halálát egy szekrény mögül, ahogy végez vele egy vámpír, s ez a bosszú belém égődött az iránt a vámpír iránt. Apám ivott, s szörnyű emberré vált, aki már csak az önmaga érdekeit nézte, s engem megvetett.. 15 éves koromban azt vágta a fejemhez, hogy nem vagyok az ő fia, hisz egy haszontalan semmit tevő vagyok, aki nem csinál semmit, akkor és ott elhagytam az otthonunkat, s elmentem a kis faluból egy városba, ahol pár idősebb ember a segítségemre volt. Mai napig hálás vagyok nekik! Pár évvel később, amikor betöltöttem a 18. életévemet az a hír fogadott pont a születésnapomon, hogy apám meghalt az ivászatban.. Fájt, hogy nincs többé, de sokkal könnyebben elviseltem az ő halálát, mint az anyámét, hisz apám már akkor 18 évesen semmit sem jelentett..
Az évek elteltek, s azóta is az emlékeim fájóak, de elviselhetőek, de ki ne szenvedne? Mindenkinek van múltja, s élete, hisz nekem is volt, és lesz, s mindenkinek van fájdalma, amit előbb vagy utóbb, de el kell viselnie végül. Én is ezt tettem..
Jelenleg Mystic Falls felé tartok, s élvezettel tölt el a tudat, hogy szinte mindent tudok a város természetfeletti tagjairól, bár az még csábítóbb tény, hogy sok a vámpír, s épp ezért kell megjelenem, hogy mielőbb kiiktassam őket, s megleckéztessem mindet; Egy Életre!.


Tervek, célok, álmok

Elsősorban azért érkezem ebbe a városba, hogy szövetségest találjak magam mellé, de a másik indokom pedig az, hogy meg kell leckéztetni a helyi lakosságot; a vámpírokat.. Az a tény már magában csábító, hogy a város tele van a természetfelettiekkel, s épp ez ad okot arra, hogy levadásszam őket, s a túlvilágra küldjem mindet egytől egyig..
Elsődleges célom Silas megölése, s szerintem ez nem újdonság, illetve ezek mellett Mystic Fallsban találni egy pár szövetségest magam mellé, ha akad megfelelő, s persze vadászni a városban lévő vámpírokra.. S még bőven akadhat számtalan célom, s tervem.. Szóval meglepetésekkel előtudok állni bármikor..
by lizzy :3
Galen Vaughn
Galen Vaughn
Vámpírvadász

Férfi Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : ł Mystic Falls..
Job/hobbies : ł Vadászás..
Humor : ł Gyilkos..

Vissza az elejére Go down

ł Galen Vaughn ~ A Vadász ł Empty Re: ł Galen Vaughn ~ A Vadász ł

Témanyitás  Emma Pierce Vas. Ápr. 07, 2013 2:32 am

Hello Mr Vámpír vadász!
Jó kis lapot hoztál össze! Hála nekem még nem kell félnem tőled, de én a vámpírok helyében most sikítanék egy nagyot! Razz A karakter jelleme nagyon tetszett és az életed leírása is jóra sikeredett Smile
A lapodat:
Elfogadom
Emma Pierce
Emma Pierce
Ember

nő Hozzászólások száma : 106
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Tanuló
Humor : Pierce-es

Vissza az elejére Go down

ł Galen Vaughn ~ A Vadász ł Empty Re: ł Galen Vaughn ~ A Vadász ł

Témanyitás  Charlotte Petrova Vas. Ápr. 07, 2013 4:07 am

Üdv akkor az oldalon kedves jobb és/vagy bal kezem egyike Very Happy Neked is adnék akkor egy szép nagy piros....




Elfogadva!


...feliratot... A karakterlapod nagyon visszaadja a karaktert, annak ellenére, hogy nem sokat tudtunk meg róla az eddigiekben. Egyszerűen imádtam azt a részt, ahol a ruhatáradról írtál x3 Charlotte mindenképpen "felbérelne" egy jó kis játékra Very Happy Talán még én leszek az egyik kis "trófeád" a falon. Isten ments!
Még szép, hogy el vagy fogadva!
Charlotte Petrova
Charlotte Petrova
Vámpír

nő Hozzászólások száma : 120
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 1027
Tartózkodási hely : Néztél már a hátad mögé?
Humor : not so much...

Vissza az elejére Go down

ł Galen Vaughn ~ A Vadász ł Empty Re: ł Galen Vaughn ~ A Vadász ł

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.