Daily Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katherine Pierce

2 posters

Go down

Katherine Pierce Empty Re: Katherine Pierce

Témanyitás  Admin Hétf. Ápr. 08, 2013 3:06 am

Sajnos elég rövidkére sikeredett ez a karakterlap és ha jól nézem a kódokba is belebabráltál. Sajnos ezért ne tudlak elfogadni.....

NEM ELFOGADOTT!


Viszont nyugodtan próbálkozz másik karaktert létrehozni és ha valamit nem tudod, hogyan kell, akkor írj egy üzit!

Amiért nem fogadtalak el:
*Nagyon rövid volt
*Inkább csak leírtad a dolgokat
*Valahogy nem volt benne fantázia
*Kódhiány
Admin
Admin
Admin

nő Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 28
Humor : Szarkasztikus

https://dailydiaries.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Katherine Pierce Empty Katherine Pierce

Témanyitás  Bonnie Bennett Vas. Ápr. 07, 2013 3:33 am


Katherine Pierce IDE JÖN EGY MINIMUM 450 PIXEL SZÉLES KÉP A KARAKTEREDRŐL

Katherine Pierce
Középút nincs. Aki halogatja a döntést, az valójában a gonosz mellett döntött.
Katherine Pierce EGY 240 SZÉLES, 220 MAGAS KÉP A KARAKTEREDRŐLTeljes név: Katherine PierceFaj: a karaktered faja:vámpir
Születési hely, idő: Bulgária,1459 február 18
Kor: 554
Nem:
Play by: Nina Dobrev
Becenév: Katherine,Kath



Rám jellemző
Mit is mondjak a tulajdonságaimról??Lássuk csak leginkább az jellemez,hogy gonosz és provokativ vagyok másokkal szemben.Ám a magam módján okos és furfangos vagyok.Szeretem kijátszani az embereket.Leginkább ezek jellemzőek rám a belsőm alapján.Külsőm:Hajam barna,arcom ovális,amit sötétbarna szempár keresztez.Orrrom kicsi,ajkaim szépen iveltek.Magasságom közepes.Alakom karcsú.Szeretem a kihivóbb ruhákat.


Story of my life
1459 február 18-án látam meg a napvilágot Bulgáriában.Eredeti nevem Katerina Petrova.Mivel ebben az időben nagyon kemény volt a törvény.Nekem született egy törvénytelen gyerekem,aki végett a családom kitagadott.Elmentem Bulgáriából.Ekkor vettem fel a Katherine Pierce nevet.Megismerkedtem egy Niklaus nevű vámpirral,aki a véremet ki akarta ontani.Mikor ezt megtudtam,ismét menekülőre fogtam.Később megismerkedtem egy Rose nevű vámpirral,akit kihasználva kértem véréből,majd felakasztottam magam.Ekkor jöttem Mystic Falls-ba először.Itt megismerkedtem a Salvatore testvérekkel,és George Lockwood-al.A szerelmem Stefan lett,Damon-nal meg csak játszottam.Mondjuk úgy,hogy kéznél volt,mikor Stefan épp nem.Kb.:150 évem nyugottan telt..Majd tudomásomra került,hogy Stefan és Damon ismét Mystic Falls-ban van.Sőt még az is,hogy van egy hasonmásom,akit Elena Gilbertnek hivnak.Na itt már nem volt szinpatikus a lány.Ekkor úgy döntöttem,hogy visszatérek én is Mystic Falls-ba.....


Tervek, célok, álmok
Visza szerezni Stefant..Ez az első tervem,remélem sikerül is...by lizzy :3
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

nő Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 07.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Humor : haláli :D

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.