Daily Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosta család kriptája

2 posters

Go down

Kosta család kriptája Empty Re: Kosta család kriptája

Témanyitás  Stella Rose Petrova Csüt. Ápr. 11, 2013 7:25 am

charlotte & stella rose

~ 1920


Már odáig vagyok ezekkel a mocskos partikkal, már unom őket. Mindig ugyanaz! Rém fárasztó...
Levegőre van szükségem, friss levegőre, amihez tökéletes az erdő, ez a félhomály erdő. Sötétedik, kezd nyugovóra térni a nap, s megpihenni, miközben a fiatalság még csak most éled fel. Persze, csak ha a szüleik áldásukat adják az éjszakába nyúló perpatvaroknak a züllött emberekkel lévő bárakban, bent a belvárosban.
Lépteim olyanok, mint, mikor egy tollpihe leválik a madárról, és lehullik a földre. Csak is kizárólag természetfeletti
lények hallhatták, hogy itt vagyok. Mint, aki settenkedik, hogy becserkéssze legújabb áldozatát. Nekem most jelen pillanatban erre nincsen szükségem. Az imént "ürítettem ki" egy embert, akiben egy csepp vér sem maradt. Szegény pára.. Biztosan megérdemelte.. -erre a gondolatra gúnyosan felnevetek. Hol érdekel engem az a hulladék?! Már csak hamu és por, már föld borítja száraz és holt testét.
A mai napom is kimerítő volt, de azért még egy hosszúra nyúlt séta, szerintem belefér. Gondolom...
Ekkor kétségbeesett segítségkéréseket hallok, lentről. Mintha, valami lenne a föld alatt.. Nem érzek embert, így biztosan csak egy vámpír lehet. Nem érdekel. Megvonom a vállam, és folytatom a sétámat, bár a kiáltások egyre hevesebbé és ismerősebbé válnak, így elindulok az irányába. Lassan, hátha abbahagyja, vagy ki tud szabadulni, de nem csitult a hang, ami egyfolytában segítségért kiáltozott.
Egy kripta. -Jövök rá, pillanatokon belül, miközben egyre lejjebb megyek, és megpillantok egy földön heverő lányt.
A szemem elkerekedik. Katerina?! Talán ő az! Talán nem...
Így, hát próbaképpen a hideg falhoz dőlök az oldalammal, várva, hogy a nő, aki talán történetesen a nővérem, rám pillantson, és megszólaljon, mert a sikoltozást végre befejezte. Katerina nem az a sikoltozós, segítségkérős típus, de elég gázul festett a nő, biztos bent rohadhat már egy ideje. Hagyom is, hacsak nem az én drága nővérem az.
Stella Rose Petrova
Stella Rose Petrova

nő Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Apr. 07.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's
Job/hobbies : az emberek manipulálása.
Humor : emészthető.

Vissza az elejére Go down

Kosta család kriptája Empty Kosta család kriptája

Témanyitás  Charlotte Petrova Kedd Ápr. 09, 2013 6:48 am



After locked 1920.

Kezdtem elfogyni a türelmemből. Az még hagyján, hogy bezártak ide, de már szeretnék kikerülni. Ezer éve nem éppen kecsegtető idebent rohadni. Az utolsó ruha, amit még egy 1420-as évekbeli nőről loptam igen silány állapotban volt. Megkopott és eléggé szakadt volt. Nem sok ember téved ide le, hogy én meg jóllakhassak vele. Bár meg kell hagyni, hogy egészen jól alkalmazkodtam a környezetemhez. Pár patkány vére is megteszi, és néha ha szerencsém van egy idetévedt turista ütőere.
Így naggyából nem néztem ki annyira kiszáradva. Csak, mint egy koldus, vagy valami csöves, ahogy mostanság hívják. A legutolsó ember pontosan 100 éve tévedt le hozzám. Most már nem vagyok olyan naiv, hogy elsőre szárazra szívom, hanem megigézem és beszélgetek vele. Amikor már nem bírja tovább, akkor ölöm meg. Elég sok mindent meglehet tudni a külvilágról, persze ehhez elengedhetetlen az idióta ember. Végigsimítottam hosszú szoknyámon. Utáltam, hogy ilyen koszos anyagot kell hordanom. A remény, hogy valaha kijutok innen elég csekély volt. Előkaptam a kártyapaklit, amit anyám dobott be viccből. Nem tudom mire gondolt, mikor a lábaim elé hajította. Utólag kiderült, hogy jóskártyákat rejt a kártyadoboz. Remek... Ezer éve jósolgatom a jövőmet. Tényleg...tök jó a humorod anyu! A lapot szinte már elfeslettek a kezemben. Aztán egy zajra lettem figyelmes. Valaki jött. Körbenyaltam kiszáradt számat. Remek! Itt az én időm! Lefeküdtem közel a kijárathoz, amíg a láthatatlan fal engedte és kiabálni kezdtem. - Segítség!!! Segítség!!! Valaki segítsen!!!...- nagyon jó színésznő voltam. Hiszen volt elég időm gyakorolni. - Gyorsan ..valaki.... - kérleltem. Aztán mikor meghallottam, hogy a léptek egyre közelebbről hallatszanak, elmosolyodtam. Remek! Még egy idióta!
Charlotte Petrova
Charlotte Petrova
Vámpír

nő Hozzászólások száma : 120
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 1027
Tartózkodási hely : Néztél már a hátad mögé?
Humor : not so much...

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.