Daily Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bonnie Bennett

2 posters

Go down

Bonnie Bennett Empty Bonnie Bennett

Témanyitás  Bonnie Bennett Szer. Ápr. 10, 2013 10:30 pm



Bonnie Bennett

Amikor az ember távol kerül a megszokott világától, hajlamos kalandorként viselkedni, hiszen ilyenkor a szokásos gátakat és előítéleteket is maga mögött hagyja egy időre.

Teljes név: Bonnie Bennett
Faj:Boszorkány
Születési hely, idő: Mystic Falls,1995.szeptember 8
Kor: 18
Nem:
Play by: Katerina Graham
Becenév: Bonnie,Bon

Rám jellemző

Szóval mit is mondhatnék magamról?Ez jó kérdés.Kezdem akkor a belső tulajdonságaimmal.Kedvesnek mondhatnám magam,bár tudok nagyon kemény is lenni,szóval jó ha jóba vagy velem.Szeretni való vagyok,tele érzésekkel.A barátaimat nagyon szeretem,s bármire képes lennék értük.Nem vagyok oda a vámpirokért.Legyen ennyi a belsőmrőlAmi a külsőmet illeti,hosszú hullámos barna hajam van,szemem szine barna.Arcom ovális,orrom kicsi.Alakom karcsú.A ruhatáramról annyit,hogy maradok inkább a farmernél és a pólónál,bár akadnak elegáns gönceim is.Remélem egy kicsit megismertél^^


Story of my life

1992-ben születtem Mystic Falls városában,Abby Bennett lányaként.Legjobb barátnőm Elena és Caroline.Velük már kiskorunk óta barátok vagyuk.Egy iskolába is járunk.A városban akkor kezdődtek a furcsaságok,mikor a Salvatore testvérek megérkeztek a városba.Szivből gyűlölöm a vámpirokat.A nagymamám szintén boszorkány,s ő szólt nekem hogy én is az vagyok.Először furcsállottam a dolgot,bár a későbbiek folyamán egyre jobban érdekelt ez a téma.Elenának csak később mutattam meg a képességemet.Ngyon aggódom Elena miatt,aki ugyebár egy szerelmi háromszögbe keveredett...Nem tud választani a két Salvatore közül.Minden erőmmel azon vagyok,hogy meg védjem a barátaimat,s ezt gyakran anyáskodónak mondják.Gondolataimmal tudom irányitáni a Föld elemeit,s ha hozzá érek valakihez,akkor látomásom van róla.Mit is mondhatnék még magamról?Mostanában sokat járok könyvtárba,mert jobban meg szeretném ismerni,hogy mire vagyok képes.Több időt kellene forditani a barátaimra is,hisz a végén,ha igy folytatom egyedül maradok.


Tervek, célok, álmok

Hmm...Terveim egyenlőre nincsenek....Bár ki tudja..Lehet hogy még meglepetést okozok Nektek..
by lizzy :3
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

nő Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 07.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Humor : haláli :D

Vissza az elejére Go down

Bonnie Bennett Empty Re: Bonnie Bennett

Témanyitás  Galen Vaughn Szer. Ápr. 10, 2013 11:26 pm

Drága Bonnie, vagy inkább Bennett Boszi! Very Happy
Öröm jelenléted, s a segítségedre lesz majd szükségem, hisz épp tervek miatt jöttem a városba, és kell egy pár szövetségest Wink Írásod ugyan rövid, de lényegre törő, s a karakter jelleme is meg volt benne. Tetszett az egész, szép munka. És akkor;

Elfogadva!


Irány avatart foglalni Wink
Galen Vaughn
Galen Vaughn
Vámpírvadász

Férfi Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : ł Mystic Falls..
Job/hobbies : ł Vadászás..
Humor : ł Gyilkos..

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.