Daily Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marius Penthallow

Go down

Marius Penthallow Empty Marius Penthallow

Témanyitás  Damon Salvatore Pént. Ápr. 12, 2013 6:03 am

MARIUS
PENTHALLOW

Marius két éve viseli az átok nyújtotta szenvedéseket, mikor is egy véletlen baleset folytán megölte a barátnőjét. A bűntudat azóta is kínozza, a jellemében pedig száznyolcvan fokos fordulat ütött ki: csendes, megfontolt és elmélkedő típus lett, aki ritkán jár társaságba és aki nem le csak úgy beszélgetni veled. Árvaházban nevelkedett, a szülei meghaltak, mikor még csecsemő korában tűz ütött ki a kórházban, ahol született (Chicago-ban). Marius jelenleg huszonkét éves, jogot tanul és szenvedélyesen rajong... nos, döntsd el, te, mi legyen rajongása tárgya!



Marius-t másfél éve ismertem meg, mikor Chicago-ba látogattam. A fiút szellemileg rendesen megtépázta ez a farkasos dolog, így hát próbáltam néhány jó tanáccsal ellátni, amiket tapasztalataim engedte. Általában nincsenek ínyemre ezek a borzas szörnyek, de Marius-ben láttam valamit. A srác két nappal ezelőtt érkezett Mystic Falls-ba és feltett szándéka, hogy megkeressen engem, majd arra kérjen, hogy vezessem el Klaus-hoz, aki talán véget vethet a szenvedésének (hibriddé változtathatja és nem kell többé kényszerből változnia Teliholdkor.)

/PB.: Nicholas Hoult - alkuképes vagyok. Csak aktív user vigye!/

Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.