Daily Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lockwood kripta

3 posters

Go down

Lockwood kripta Empty Re: Lockwood kripta

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Ápr. 14, 2013 12:49 am

Do you think about me when you're alone?



+ 18
Tatia mohósága felvillanyoz, még többre sarkall és épp ezért vagyok képtelen betelni vele. Van benne valami, ami Katherine-ben nem volt és valamilyen oknál fogva a többi nőben sem, akikkel az idők során ágyba bújtam. Nyilván mindez azért történik, azért ilyen könnyű elcsábítania, mert vámpír, ráadásul több száz éves és eredeti - ezen tényezők nem elhanyagolandók, ha a szóban forgó téma a szex és a vonzerő. Egy vámpír piszok nagy csáberővel rendelkezik, aminek kevesen tudnak ellenállni, ezt tapasztalatból mondom. De mégis, hogy képes valaki ennyire magával ragadni az embert és eszement dolgokra késztetni? Meggyőződésem, hogy ennek az egésznek nem lesz jó vége, de minek is agyalnék most ezen? Kell nekem Tatia, minden egyes porcikájával és ízével együtt.
Hagyom, hogy megharapjon, nyakamon végigfutó nyelve pedig újabb vágyakat korbácsol bennem. Ujjaim az öv bújtatójában furakodnak és görcsösen szorítom a durva anyagot - legszívesebben letépném róla. Érzem, ahogy ágyékom erős sajgásnak indul és hímtagom vágytól szorongva feszül Tatia combjának. A levegőben por és dohszag keveredik, ami megzavarja kissé érzékeimet, ettől függetlenül viszont még érdekesebbé válik az egész. Meg sem próbálok figyelni a törött üvegszilánkokra, bátran dobom le a cipőmet és engedem, hogy nadrágom bokámig csússzon. Játszi könnyedséggel kilépek belőle. Tatia a szemközti falnak taszít, koponyám minimálisan koppan, amint beleütközik a kőbe, de minden fájdalom tompul, mikor hirtelen újra velem szemben terem és csókba fojtja kínjaimat.
Felbátorodva oson jobb kezem hátához és kipattintja a melltartó kapcsát. A fehérnemű lehullik a nőről, amennyiben nem ellenkezik, én pedig mosolyogva konstatálom, milyen tökéletes, kerek mellekkel áldotta meg a jó Isten. Vajon a kis Elena Gilbert is hasonlókkal büszkélkedhet? Megveszek a kíváncsiságtól, hogy vajon testük legapróbb szegletei is tényleg hasonlítanak-e? Az egyik rózsaszín mellbimbóhoz hajolok és nyelvem körkörös mozdulattal kezdi el kényeztetni, míg kezem durván combjára markol és próbálja közelebb húzni hozzám, hogy merev férfiasságom mennél kevésbé legyen távol tőle.
Nyilvánvalóvá vált számomra, hogy Tatia teste tökéletes, akárcsak ő maga és még talán kedvelném is, ha nem lenne olyan, amilyen. Persze, egy szóval sem mondom, hogy hasonlítana jellemileg Katherine-re, mert azt a nőt nehéz fölülmúlni, de igencsak hasonlít rá. Már pedig megfogadtam, hogy nekem többet Miss Pierce-hez hasonló teremtmény nem kell.
Combjára fogva most ölembe kapom, aztán végigcsókolom kulcscsontját. Bársonyos bőre felperzseli ajkaimat, mintha csak forró gázlapot próbálnék kényeztetni. Érzem, hogy nehezebben szakadnak fel torkomból a sóhajok és egyre jobban kívánom őt. Engedem, hogy fogaim ellentmondást nem tűrően bújjanak ki ínyemből, majd éhesen mártom bele őket Tatia húsába. Azt mondják, megízlelni egy másik vámpír vérét, igazán bensőséges dolog és el sem tudom képzelni, milyen lehet, ha épp egy eredeti véréből kortyolsz. Szám sarkán lecsordogál pár csepp a bíbor színű nedűből. A földre rántom magammal a nőt, fölé kerekedek és sietősen ráncigálom lefele róla a nadrágot. Fogalmam sincs, meddig bírok még magammal.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Lockwood kripta Empty Re: Lockwood kripta

Témanyitás  Tatia Petrova Szomb. Ápr. 13, 2013 11:21 pm

To: Damon & Tatiana


A következmények sosem érdekeltek, majd ráérek az esemény után gondolkodni, de jelenleg csak egy dolog érdekel, még pedig Damon Salvatore. Meg kell mondanom, nem volt rossz döntés, hogy hagytam magamat most. Ez nem játszadozás volt most. Tudta ki vagyok, s mit akarok, tiszta lappal indultunk. Ez csak szórakozás volt, nem hittem volna, hogy ez lesz még a mai éjszakán, de nem vettem meg az izgalmakat. Meglátjuk még mi lesz ebből. De ez a jövő titka, én a mának élek mindig. Nem 20 éves vagyok, tapasztalt nő és vámpír is vagyok. A szexuális életemben is tapasztalt vagyok, nem egy férfival voltam ágyban. Nem tudom Damon mire képes, de most legalább megtudom. Sokkal többet nem akarok csak egy kis szórakozást, de ez a legjobb nekem. amikor a felsőtestére pillantottam, nem lepődtem meg, mert ugyan azt láttam, amit a felsőjén keresztül. Remek izomzata van, s édesen elmosolyodtam. A csókjai vadak voltak, de szenvedélyesek. Semmi érzelem nem volt bennük, de tőle nem is vártam mást. Én nem vagyok az a szerelmes típus, már régen nincsen bennem semmi szerelem érzés.
Pillanatok alatt fordult a kocka, s Damon-el szembe találtam magamat. A fal nem volt hideg, mert kellemes idő volt. Jó érzéssel töltött el, hogy nekem dőlt Damon s az ujjai elvándoroltak a testem minden egyes porcikáján. A felsőmet levetettem hirtelen mozdulattól, míg végül Damon szemeibe néztem aztán a nyakát csókolgattam, amibe szenvedélyesen és hirtelen beleharaptam, zamatos íze volt. A vére folyt le a mellkasán, amit élvezettel nyaltam le a nyelvemmel. A gyönyörű ujjaimon lévő körmeim belemélyedtek erotikusan a hátába. Közben a nadrágját kigomboltam s hagytam, hogy a gravitáció miatt lecsússzon. Hirtelen ötlettől vezérelve neki löktem a szemben lévő fának, s élveztem ezt a dolgot. Rápillantottam tűzben égett szemekkel. Újból megcsókoltam szenvedélyesen, s a nyelveink hadat vívtak egymással. Végül a száma nyakára vándorolt s így tovább.

Tatia Petrova
Tatia Petrova

nő Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Apr. 07.
Tartózkodási hely : Jelenleg bárhol ahol a kedvem tartjaa
Job/hobbies : Manipulálás, játszadozás másokkal
Humor : Csodálkoznátok

Vissza az elejére Go down

Lockwood kripta Empty Re: Lockwood kripta

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Ápr. 13, 2013 11:18 am

Do you think about me when you're alone?



Nem gondolkodtam, ez tény és való. Ha nem tetszik neki, amit csinálok, akkor könnyű szerrel elintézhetne, mert nyilván meg van hozzá a hatalma, viszont ahogy számítottam, nem áll szándékában ellenkezni, inkább sodródik az árral és engedi, hogy közelebb kerülhessek hozzá úgy, ahogy New Orleans-ban nem sikerült. Fogalmam sincs, akkoriban miért nem tettem kísérletet arra, hogy fizikailag az enyém legyen, de már nagyon bánom. Most viszont pótolom az elmaradást és azt akarom, hogy sose felejtsen el engem, nem úgy mint a többi hibbant pojácát, akiket már az ujja köré csavart.
Egy halk sóhajjal nyugtázom, amikor a falnak passzíroz és testével testemnek feszülve nyomja ajkait ajkaimra. Kezeim csípőjére vándorolnak, majd lefelé fenekéhez, amikre éhesen rámarkolok. Szám sarka mosolyra húzódik, majd finoman alsó ajkára harapok, hogy ezzel is fokozzam vágyait és tettekre sarkalljam. Izmaimat megfeszítve tűröm, mikor szétszakítja rajtam az inget és próbálom nem Katherine-t látni benne. Többé-kevésbé sikerül is. Mohón ízlelem meg ismét ajkainak zamatát, miközben nyelve nyelvemmel szórakozik és vad táncot lejt vele. Kezeim újra s újra vándorolnak végig testének elérhető pontjain, míg végül türelmetlen kúsznak ujjaim pólója alá ellentmondást nem tűrően fejtem le róla a ruhadarabot.
Kétség kívül tapasztalt nővel van dolgom, elvégre a sok száz év alatt, míg a világot járta, valószínűleg nem egy férfival bújt ágyba, ami azt jelenti, hogy vannak ellenfeleim, akiknél bizonyítanom kell, hogy több és jobb vagyok. Mi számít egyáltalán jónak Tatia szemében? Az érzelmekkel telt vagy a rezzenéstelen tekintet? Akarja egyáltalán, hogy egy pillantásra is méltóztassam most? Nem tudom eldönteni, ezért arra jutok, hogy a saját módszereimnél maradok és úgy intézem a dolgot, ahogy én akarom.
Annak érdekében, hogy forduljon a kocka, átlendítem magamat és az ő háta feszül most a falnak, így könnyebben hozzáférhetek. Ajkaim végigvándorolnak kulcscsontján, majd nyelvem hegyével indulok meg nyaka mentén, hogy aztán újra szenvedélyes csókban forrjunk össze. Ledobom magamról a sanyarú sorsra ítéltetett inget, aztán kezeim megindulnak lapos hasán, fel a csinos, csipkés melltartóig. Újra lefelé kúsznak ujjaim, nadrágja gombjához érve kipattintom azt és csak épp annyira csúszik bele kezem, hogy ujjbegyem megérezze a alsónemű finom anyagát.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Lockwood kripta Empty Re: Lockwood kripta

Témanyitás  Tatia Petrova Szomb. Ápr. 13, 2013 6:36 am

To: Damon & Tatiana


Akkoriban imádtam Damon érzelmeivel játszani, nem mintha most nem szeretnék, de lefoglal inkább Katherine kis titka. Meg fogom tudni, hogy mi köze van a kis Emma-hoz vagy így vagy úgy. Mindig elérem a célom, s most is elfogom. Viszont Damon-el élvezetes volt az időmet elütni. a vámpír fiúnak meg volt a véleménye rólam, de sosem érdekelt mások véleménye, ahogy Damon-é sem. Damon nem hiszem, hogy bármit is tud Katherine titkáról. Viszont ahogy a szavaiból kivettem rettenetesen megveti a volt szeretőjét.
-Olyan ellenséges vagy, pedig nem is ismersz, mondjuk, nem mintha érdekelne, hogy mit gondolsz rólam. Szórakozni jöttem ide, a többi meg az én kis titkom. Az a szóbeszéd járja te remek partner lennél. –Mosolyodtam el édesen, ahogy szoktam másokra is. Amikor régen találkoztam van vele, nem volt köztünk semmi, nem mintha most szeretnék, de egy kis szórakozás nem árthat. Úgy is unalmas ez a város. Volt alkalmam megpillantani a kis emberi hasonmásomat. Ő még nem követte el azt az ostoba hibát, mint Katherine. Ezért tiszteletreméltó, ezt mindig be is fogom ismerni. Szép lány, ember létére, de nem szebb nálam, rám hasonlít jobban, magamra ismerek benne. Azt az énemet látom, amit nem mutatok senkinek. Csak a rég múltban a szüleimnek.
-Óh Salvatore egyelőre csak figyelek, s után lépek, ezt már tudhatnád rólam. Bájos a kis Elena, szépen egymásba gabalyodtak a testvéreddel ez nem vitás. –Döntöttem el végül magamban. Ezzel pedig személy szerint lezártam az Elena-Stefan szerelem históriát. Az élet megtanított, hogy ne foglalkozzak olyan sok dologgal. Mindig volt egy terem, terv nélkül meg sem indultam, viszont ha az nem vált be jött a másik, s így tovább. bonyolult személyiség voltam világéletemben. Senki nem fejtette meg a természetem rejtélyét. elmosolyodtam ördögien, de egyszerre angyalian is. Elmosolyodtam az ötletein.
-Hm, szép esélyekkel indulunk. Meggondolandó, de nem vagyok ennek a híve, s amondó vagyok, hogy nyitott vagyok bármire.
-A gyönyörű mandula barna göndör tincseim mellett elrepült az üveg, de kicsit sem ijedtem meg, inkább csak hagytam, hogy következtében meglobbantak a tincseim. Viszont az meglepett, hogy pillanatok alatt Damon magához szorítva csókolt meg. Remekül palástoltam a meglepettségemet. A csókja vad, de még is édes volt. Ellenállni nem tudtam neki, s szórakozni akartam. A vámpírképességemnek s a sok éves tapasztalatomnak köszönhetően szinte pillanatok alatt a falnak löktem s ránéztem csábítóan, majd megcsókoltam vadul. A következményekkel nem számoltam, de erre ráérek később is. Az felsőjét szó szerint kettészedtem, a mellkasára pillantottam, majd újfent megcsókoltam.
Tatia Petrova
Tatia Petrova

nő Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Apr. 07.
Tartózkodási hely : Jelenleg bárhol ahol a kedvem tartjaa
Job/hobbies : Manipulálás, játszadozás másokkal
Humor : Csodálkoznátok

Vissza az elejére Go down

Lockwood kripta Empty Re: Lockwood kripta

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Ápr. 13, 2013 3:48 am

Do you think about me when you're alone?



Kíváncsi lennék, hogy Tatia-nak mi a véleménye Katherine-ről - mert ugyebár Elenát nem igazán ismeri, viszont nincs kétségem afelől, hogy hamarosan fogja. El tudom képzelni róla, ahogy a Gilbert ház körül szaglászik és ha netán meglátják, csak annyit tesz, hogy kiadja magát Katherine-nek... vagy esetleg Elenának, ha épp nem ő az, aki elkapja. Mindenesetre lényegtelen, hiszen Tatia már több száz éves, tapasztalt, plusz eszméletlen jó rábeszélőkészséggel rendelkezik a természetfeletti erőket leszámítva is. Kicsit irigylem, mert nála könnyebb dolga aligha lehet másnak ezen a világon.
- Látom büszke vagy rá, hogy átvertél. Szerencse, hogy azóta már tanultam egyet s mást az életben, így még egyszer nem tudnál rászedni. Hazug kis dögök vagytok te meg a hasonmásod - rosszallóan csóválom a fejemet, majd elmosolyodom - Tök mindegy, melyikőtök volt előbb. Ha még érdekelne bárki, aki úgy néz ki, mint te, akkor talán kíváncsi lennék az infókra meg piszkos kis titkokra, de így sajna hidegen hagy. Fölösleges magyarázkodnod - intézem el egy vállrándítással.
Biztosra veszem, hogy csak azért ismerte el Elena szépséget, mert dettó olyan, mint Tatia. Más körülmények között nyilván gyötörné a féltékenység, hiszen be kell vallanom, mind a hárman csodásan néznek ki - kár, hogy belülről a velejéig romlott mind. Kivéve Elenát. Őt még nem igazán ismerem ahhoz, hogy ilyesmit kijelenthessek.
- Valószínű, a szerelem. A szerelem mindent elront - elfintorodok - Találkoztál is vele vagy csak a bokorból leskelődtél, Mata Hari? - felvonom szemöldökömet, úgy vizslatom Tatia-t. Valóban dögös, de a ruhái... nem éppen múlt századiak, viszont kicsit elüt Katherine-étől és Elenáétól is. Szimplán különös, viszont kétségtelenül jól áll neki.
Szórakozás? Mystic "fucking boring" Falls-ban? Nem sok van, sőt hirtelen egy sem jut eszembe, amit egy halandó is meg tudna csinálni. Szerencse, hogy vámpír vagyok. Hunyorítva meredek a szemközti falra, miközben újra meghúzom a whiskey-s üveget.
- Tömegorgia? - latolgatom az esélyeket - Vagy utazzunk Chicago-ba és telepedjünk le egy sztriptízbárban! Már amennyiben minimálisan is lázba hoznak a nők... - itt felé sandítok, mert kíváncsi vagyok az arckifejezésére - Esetleg mit szólnál hozzá, ha vacsoráznánk? Piszok jó tud lenni, ha szórakoztató a társaság - kacsintok rá, majd elé lépek, utoljára kortyolok az aranybarna folyadékból, majd az üveget a falnak csapom, ami ennek köszönhetően ripityára törik. Határozott mozdulattal kapom el Tatia derekát és magamhoz rántva csókolom meg, bele sem gondolva az esetleges következményekbe.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Lockwood kripta Empty Re: Lockwood kripta

Témanyitás  Tatia Petrova Pént. Ápr. 12, 2013 8:55 am

To: Damon & Tatiana


Elnevettem magam. Hát igen, Damon nem okozott nekem csalódást. Le volt törve Damon, láttam rajta, sokat figyeltem őt az utóbbi időben, s csak az volt a célja, hogy a saját testvérét tönkre tegye. Rettenetesen utált engem mikor megtudta, hogy csak játszottam vele, de ez vagyok én s nem unnom meg. Egy pillanatra megsajnáltam őt, de nem tartott sokáig ez a sajnálat.
-Látom, még emlékszel rám, téged nem tudlak megtéveszteni. De ha tudnálak, sem akarlak jelenleg. Eleget szórakoztam veled akkoriban Damon. Inkább az utóbbi, mert a kis Kath is az én hasonmásom, bárcsak ne lenne az. –Undorodtam a gondolattól is, hogy egy hírbe hozhat valaki a kis Katerina-val. Természetesen Damon-ben láttam valamit, ami miatt megosztottam vele, hogy Tatia vagyok. Bármennyire is nem akartam, de megtettem, megérdemeltem. Úgy gondoltam Katherine eleget játszott vele, s én nem fogok. arra lesz elég bábom. Micsoda meglepő dolog. Stefan Salvatore egy ugyan olyan nővel kavar, aki teljesen úgy néz ki, mint az ex barátnője, aki elcsavarta a fejét. Katherine Pierce, vajon Stefan ennyire ostoba, hogy még mindig szerelmes beléd, és csak olyan nőt akart, mint amilyen te vagy? Vagy tényleg ez az Elena olyan más?! Ez hamarosan kiderül.
-Talán Stefan nem tanul a múlt hibáiból?! Vagy csak szimplán elvette az eszét a szerelem megint. Óhh igen, a híres Elena Gilbert. Hallottam már róla, s volt alkalmam megpillantani is őt, bár ő még nem látott. Tényleg szép jelenség ez az Elena. – Damon feltette a nagy kérdést nekem. Természetesen ostoba nem vagyok, hogy egyből elmondjam. Egy nő nem is nő titok nélkül. Egy nőnek legyenek meg a titkai, ez egy szabály.
-Fogalmazunk, úgy az érdekeim azt kívánják, hogy egyelőre itt maradjak ebben a porfészekben, még ha nincs is kedvemre. Szóval valami szórakozást kell keresnem. Ötlet Damon? –Mosolyodtam el angyalian az én magam fajta módján.
Tatia Petrova
Tatia Petrova

nő Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Apr. 07.
Tartózkodási hely : Jelenleg bárhol ahol a kedvem tartjaa
Job/hobbies : Manipulálás, játszadozás másokkal
Humor : Csodálkoznátok

Vissza az elejére Go down

Lockwood kripta Empty Re: Lockwood kripta

Témanyitás  Damon Salvatore Pént. Ápr. 12, 2013 8:28 am

Do you think about me when you're alone?



Nem tudom, milyen oknál fogva, de sikerült elbambulnom. Talán a whiskey teszi. Habár sokat szoktam inni és általában minden nap, valamiért most az egyszer jobban fogott rajtam a kelleténél ez a pikáns ital, mondhatni cseppet a fejemben szállt. Viszont épp elég józan vagyok ahhoz, hogy felismerjem az előttem termő nőt, aki kísértetiesen hasonlít Katherine-re... és persze Elenára. Kezd tényleg elegem lenni ebből a sok hasonmásból, akik a bolondját járatják velem! Szeretném végre egyszer s mindenkorra lezárni életem azon szakaszát, amelyikben Katherine Pierce szerepelt, de amíg körülvesznek a klónjai, addig egyszerűen nem megy. Hm, személy szerint bele is bolondulnék, ha két másik énemmel kellene farkasszemet néznem. Nem nevetnék, valóban dühbe gurulnék, amiért oda az egyediségem. Elena pedig látszólag könnyen viseli a tényt, hogy van egy több száz éves hasonmása. Milyen vicces a halandók világa!
- Tatia... - meglepetten pislogok és csodálkozásomban még azt is hagyom, hogy elvegye tőlem az alkoholt és meghúzza az üveget. Mit keres ez itt? - Hogyne tudnám! Katherine klónjait sosem felejtem el... vagy mondjam inkább azt, hogy akit fiatalabbnak hittem Katherine-nél, aztán kiderült, hogy végül is te vagy az idősebb? Áh, tök mindegy. Emlékszem - vonok végül vállat, mert nem akarok ennél is jobban belemerülni a témába - a végén még beleszédülök az információkba és a magyarázatomba.
Felderengnek a New Orleans-ban töltött napok... a napok Tatia társaságában és hogy mennyire boldog voltam, amiért azt hittem, hogy újra megtaláltam Katherine-t és hogy végre talán vele lehetek. Mint sok minden más, ez is egy újabb átverés volt az életemben, ami miatt keserű szájízzel távoztam a városból. Értékelem mindenesetre, hogy Tatia megosztotta velem a titkát és színt vallott. Viszont nem óhajtok nosztalgiázni, mert a végén még vissza kívánok lépni a múltba, amire mint tudjuk, nem adatott meg a képességem.
- Jól vagyok. Teljesen. Bár, azért jöttem, hogy megkeserítsem a testvérem életét, aki hogy felrúgja terveimet, boldogan éli világát nem mellesleg egy olyan lánnyal, aki úgy néz ki, mint te... és mint Katherine. És aki ráadásul tud arról, hogy mik vagyunk mi. Csak szerintem lesz egyre hülyébb Stefan? - ráncolom zavartan homlokomat, de rá kell jönnöm, hogy Tatia ezt nem tudhatja, hacsak nem találkozott már előzőleg az öcsémmel. Nem kizárt - Mystic Falls ugyanolyan unalmas és szánalmas, mint volt. A lakóival együtt. De te... te mit keresel itt? - kérdezem álomittasan pislogva, aztán az üveg után kapok és elveszem tőle. Meghúzom az italt, mire megrándul szám sarka, de élvezettel tűröm, ahogy az aranybarna folyadék lecsúszik torkomon.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Lockwood kripta Empty Re: Lockwood kripta

Témanyitás  Tatia Petrova Pént. Ápr. 12, 2013 7:36 am

Lockwood kripta Tumblr_mkeed7R08r1qik2bvo1_500

Ez a porfészek kezd egyre jobban megtetszeni nekem. Ha mindenki olyan hiszékeny, mint a kis Emma akkor rettentően könnyű dolgom lesz. Nem csodálom, hogy Klaus élvezi az itt létet. Vele még nem volt szerencsém találkozni, s a zsigereimben érzem, hogy nem is lesz egyszerű. Bonyolult lesz vele a beszélgetésem, s nem lesz egyszerű. Klaus érzelmeit akkoriban eszméletlenül megsértettem ahogyan Elijah-ét is, de akkoriban ez nem izgatott, s most sem változott a helyzet. Semmi bűntudat nincs bennem, mert nyilvánosan játszadoztam kettejükkel.
Visszatértem ide, s tudnom kell egy-két dolgot. Egyetlen egy ember, vagyis vámpír tudta, hogy én Tatiana vagyok, az a személy, akibe Klaus szerelmes volt. Ez a személy pedig Damon Salvatore. Pár évvel ezelőtt találkoztam vele New Orleans-ban- Kedvemre játszadoztam vele, elhitettem vele azt is, hogy Katherine vagyok. Könnyen manipuláltam, míg nem inkább elmondtam neki ki vagyok. Senki más nem tudja Mystic Falls-ból, hogy ki vagyok. Elena-val vagy Katherine-el kevernek össze, de nem is baj ez. Remekül szórakozom, s nincs okom panaszra. Sejtelmem sem volt, hogy a mai éjszakán mihez kezdjek magammal, unatkoztam s ki kellett valamit találjak. Szórakozásom gyanánt képes lettem volna akár ölni is, de így is kevés ember van már életben, ebben a városban. Túl feltűnő lennék, ezt meg nem akarom. Késő szellős éjszaka volt, a göndör mandula barna fürtjeim is csak úgy szálltak a szélben. Lockwood kriptája felé vettem az irányt, szórakozni akartam, de inkább gondolkodást választottam. Nyugodtan el akartam dönteni mihez kezdek magammal itt. A terveimet összegeztem a gondolataimban, de aztán megéreztem Damon illatát a levegőben. Elmosolyodtam angyalian. Elmélázott az én drága Damon-öm, gyorsan előtte teremtem rámosolyogtam édesen.
-Rég találkoztunk Damon! Ugye nem kell felfrissítenem a memóriádat, s tudod, ki vagyok. –Elvettem az italt tőle, oldalra billentettem a fejem, majd meghúztam az üveget. Reméltem nem kell kisakkoznom vele, hogy valójában nem Elena, de nem is Katherine vagyok. Megéltem vele pár dolgot, s nincs kedvem erre pazarolni az időmet.
-Csak nem bánatosak vagyunk idősebb Salvatore?!
Tatia Petrova
Tatia Petrova

nő Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Apr. 07.
Tartózkodási hely : Jelenleg bárhol ahol a kedvem tartjaa
Job/hobbies : Manipulálás, játszadozás másokkal
Humor : Csodálkoznátok

Vissza az elejére Go down

Lockwood kripta Empty Re: Lockwood kripta

Témanyitás  Damon Salvatore Pént. Ápr. 12, 2013 5:54 am

Do you think about me when you're alone?



A francba Stefan-nal és az elcseszett életével! Annyira elegem van már belőle, hogy folyton folyvást csak a boldogtalan vámpírt játssza, akinek megsebezték a lelkét és aki többé már nem tud a régi lenni. Ezzel csábította el Elenát is? Nem mintha a féltékenység beszélne belőlem, de az igencsak bosszant, hogy valami olyasmit állít, ami velem is megtörtént és amin én is keresztülmentem. Azt elfelejti, hogy ő rángatott bele ebbe az egészbe? Teljesen kiment a fejéből, hogy ha ő nincs, akkor apánk talán még élne és talán én sem tengődnék vámpírként? Ó, persze... a csodálatos Stefan Salvatore meggyónta már bűneit és bocsánatot nyert az Úrtól! Kár, hogy nem hiszek Istenben és nagy valószínűséggel az öcsém sem. Kinőttem már a vallásból és minden egyébből, ami a hittel kapcsolatos.
Nagy sebbel-lobbal jöttem el otthonról, miután felforgattam Stefan hálószobáját, aminek kétlem, hogy örülni fog. Nem tudom már mi után kutakodtam, de talán egy-egy sötét folt után a múltjában. Nem tudom elhinni, hogy mostanra megjavult és tisztességes életét él. Hol itt a csapda? Mindig van egy apró bökkenő. Felbosszant a maga tökéletességével és azzal az álszerénységgel, amivel felcicomázza magát. Katherine - női kiadásban. Csodálják meg, hölgyeim és uraim! Egyszer tényleg okot adok majd neki a világfájdalomra.
Egy üveg whiskey-vel a kezemben siettem a régi Lockwood-kriptához, ahol már nem először járok. Tyler nem egyszer változott át farkassá a kőfalak kereszttüzében és nem egyszer ordított az éjszakába, miközben mi attól féltünk, hogy majd kiront a városba és akit csak ér, megöl. Bevallom őszintén, tartottam tőle, hogy én is a mancsai közé kerülök, aztán kampec, de szerencsére pórázon tudtuk tartani. Az kellene még, hogy a Lockwood-gyereknek köszönhetően haljak meg!
Kortyolok egyet az aranybarna folyadékból, aztán lassan, de biztosan lesétálok a kriptába, ahol vége-valahára magamra maradhatok, ha nem is sokáig, de egy időre biztosan. Nem tudom, min lenne értelme törni a fejemet. Elenán? Elenán, aki olyan, mint Katherine és aki kezdi elcsavarni a fejemet? Ch. Kizárt, hogy én még egyszer bedőljek valakinek, aki úgy néz ki, mint Katerina. Nem tudom, miért kell ennyire bonyolultnak lennie a dolgoknak. Akármennyire szeretnék magammal ellenkezni, nem tagadhatom, hogy az öcsém barátnője úgy vonz, mint vasat a mágnes. Kíváncsi vagyok rá, vele akarok lenni... persze egyenlőre szimplán testi vonzalom, semmi több. Kábé két szót ha váltottunk eddig és az édeskevés a szerelemhez. Nekem meg aztán főleg!
Nekivetem hátamat a falnak és úgy szemlélem a láncokat, amik a farkas küszködésének nyomai: több láncszem is ketté van törve, sőt a falból is kilóg, jelezvén, hogy Tyler ereje teljében kis híján kirántotta a sziklafalak közül. Nagyot nyelek, összeráncolt homlokkal idézem fel a történteket.
- Öregem, de szar lehet neked - motyogom magamban véleményemet a hibridekről, amit még Tyler-rel ugyan sosem osztottam meg, de mindig is így véltem. Már csak önmagában farkasnak lenni is elég lehangoló, nem még vámpírnak is mellette!
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Lockwood kripta Empty Lockwood kripta

Témanyitás  Charlotte Petrova Szomb. Ápr. 06, 2013 11:52 am






Lockwood kripta
Charlotte Petrova
Charlotte Petrova
Vámpír

nő Hozzászólások száma : 120
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 1027
Tartózkodási hely : Néztél már a hátad mögé?
Humor : not so much...

Vissza az elejére Go down

Lockwood kripta Empty Re: Lockwood kripta

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.