Daily Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Damon szobája

3 posters

Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce. Szomb. Ápr. 20, 2013 2:35 am

Damon & Katherine


Nem szoktam ilyent érezni, illetve tenni, mert utálom ha az emberek látják az emberi énemet, de most tisztára úgy éreztem magam mint régen. Embernek... és talán épp ezért csordult le egy könnycsepp az arcomon mikor Damon ilyeneket mondott. Tudom, hogy nehéz megbíznia bennem, de megváltoztam. - kinek mi a megváltozás... - Szeretem őt és nem akarom újra el veszíteni.
- De! Igen is tudok szeretni! Mert akár el hiszed akár nem, maradt bennem egy csöpp emberség. És én szeretlek téged.!!!- felelem. Nem válaszoltam. Nem válaszoltam arra, hogy akar-e avagy sem, mert tudtam a válaszát. Tudtam, hogy akar.
Iszonyatosan örültem neki, hogy nem vedte el a kezét. Még mindig mélyen a szemébe néztem és engedtem minden érintésének, engedtem, hogy az arcomat a kezei közé fogja és megcsókoljon. Én hevesen visszacsókoltam és kicsit meglepődtem azon, hogy hirtelen magához húz és ezt szerintem Damon is érezte, de ez csak egy pillanatig tartott. A kezeimet bele túrtam Damon hajába majd suttogva megszólaltam.
- Most az egyszer az életben nem hazudok!!!- feleltem halk, sejtelmes hangon és újra Damon szemeibe néztem. Nem tudtam, hogy mit akar ezért inkább meg vártam, hogy mit fog cselekedni.
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.

nő Hozzászólások száma : 47
Join date : 2013. Apr. 07.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

http://www.xoxowani.tumblr.com

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Ápr. 15, 2013 4:45 am

I feel like I am just too close to love you




Stefan-nal. Ennyi épp elég ahhoz, hogy felforrjon az agyvizem és újra dühös legyek Katherine-re. Dühös vagyok, amiért éveken át hazudott nekem és amiért szó nélkül, minden magyarázatot mellőzve lépett le. Egy szava sem volt igaz, egyetlen "szeretlek"-et sem gondolt komolyan, míg én a szó legkomolyabb értelmében gondoltam, ami kifért a számon. Nem becsült meg. Egyikünket sem és ebből a szempontból együtt tudok érezni az öcsémmel, aki szintén Katherine Pierce áldozatává vált. Fogalmam sincs, hány férfi szívét törte már össze, mióta erre a szörnyű sorsra ítélte őt Klaus.
- Te nem tudsz szeretni - vetem oda foghegyről és közben nagyot nyelek. Alsó ajkam megremeg, nem tudom, mikor voltam utoljára ennyire zaklatott és mikor éreztem magam ennyire kiszolgáltatottnak - Velem? És mikor kérdeztél meg róla, hogy kíváncsi vagyok-e rád? Hogy akarlak-e egyáltalán? - felvonom egyik szemöldökömet és úgy bámulok rá.
Szeretném őt megbántani és összetörni, mint ahogy azt ő tette velem annak idején. Szeretném, ha magába roskadna, ha fetrengne a szenvedéstől és ha megalázva érezné magát, ahogy én még anno. Nem akarom, hogy Katherine újra kihasználjon és ez az új, erősebb és határozottabb Damon biztos nem fogja hagyni mindet. Megtanultam, hogy senkiben sem szabad bízni - még a saját testvéredben sem, aki egykor még szeretett téged. Ma már viszont ő is eldobná a családi köteléket egy ostoba libáért. Igen, nem lehetett több ennél Elena Gilbert sem attól függetlenül, hogy ő a megtestesült szerénység.
- Fejezd be! - rivallok rá. Elegem van a szeretlekekből és az ömlengésből. A gyomrom felfordul tőle, főleg, hogy mindez Katherine szájából csordogál ki. Meddig gyakorolta ezt a szöveget? Órákig vagy napokig? Mindenesetre elég hihetően hozta össze.
Mikor közelebb lép hozzám nem hátrálok el. Torkomban akad a levegő és megfeszülnek az izmaim. Hagyom, hogy kezemet kezei közé vegye és mélyen szemembe nézve közölje, engem szeret. Tisztára, mintha szerepet cseréltünk volna. Bármelyik pillanatban összetörhetném és megalázhatnám azzal, hogy elküldöm, de nem fogom. Most még nem. Egyszer az az idő is el fog jönni, egyenlőre viszont képtelen lennék az iránta táplált érzelmeimet valami másba belenyomni.
- Legalább jól hazudsz... - mosolyba rándul szám sarka, aztán kezeim közé fogva arcát csókolom meg.
Ugyanaz az ízorgia marcangolja ajkaimat, ami százötven évvel ezelőtt. Ugyanaz az ismerős illat tekergőzik orromba, ami annak idején, mikor mindenemet Katherine-nek adtam volna. Nyelvem sietősen próbál utat törni nyelvéhez és közben kezeim derekára csúszván húzzák közelebb magamhoz a lányt. Ugyanolyan, mint Elena. Ugyanolyan, mint Tatia. Mégis, tudom, hogy soha nem fog egyik lány sem Katherine nyomába érni, mert van benne valami, amit még így is képtelen vagyok elfelejteni, hogy darabokra szakított belülről. Akarom őt. Ugyanúgy, mint régen, de már nem tudom, képes leszek-e egy esténél többet adni bárkinek is.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce. Vas. Ápr. 14, 2013 9:19 am

Damon & Katherine


- Stefannal, de csak azért mert őt ismertem meg előbb. De téged jobban szeretlek.- feleltem és mélyen a szemébe néztem. Most nem hazudtam! Igazat mondtam. Kicsit furcsán reagáltam arra, hogy Damon el veszi a kezeit az enyém alól, de tudtam, hogy nem lesz könnyű menet. - Igen, új élet. És...veled.- feleltem az utolsó szót szinte alig hallhatóan. Senki nem ismeri az emberi énemet és sosem szoktam meg mutatni, de Damonnek meg mutattam....
- Nekem nem Stefan kell! Nem akaorm hallgatni mindig a nyivákólását. Én téged szeretlek!- feleltem és fel álltam majd Damon után sétáltam. Szeretem őt és remélem, hogy újra képes lesz szeretni.
Oda sétáltam mellé és megfogtam lágyan a kezét. - Szeretlek Damon!- suttogtam és mikor ki mondtam, közben mélyen a szemeibe néztem. Hülye voltam akkoriban, nem foglalkoztam senkivel és semmivel. Nem érdekeltek senki apró kis érzései, mindenkit csak kihasználtam és így van ez most is. Kivéve Damon... őt most nem akarom kihasználni, nem akarok neki még egyszer fájdalmat okozni... Nem engedtem el a kezét és csak reménykedtem, hogy ő sem fogja. Jóvá akarom hozni a múltamat...
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.

nő Hozzászólások száma : 47
Join date : 2013. Apr. 07.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

http://www.xoxowani.tumblr.com

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Ápr. 14, 2013 9:03 am

I feel like I am just too close to love you




Nem tudott választani? Ez jobb egy fokkal is? Mert nem hiszem. Katherine még mindig ugyanaz a szívtelen ribanc, aki volt és ezt egyetlen bájos mosolyával sem tudja megcáfolni, amit megvillant előttem. Ő nem lehet Elena Gilbert, aki tele van jósággal és szeretettel, ahogy Tatia sem, aki szintén egy másik kategória. Nem tudok bízni Katherine-ben és annak idején sem kellett volna. Nem tudom, hogy lehettem olyan elvakult, hogy bolond módjára belementem a játékaiba és engedtem, hogy elcsavarja a fejemet. Van, aki sosem változik. De hogy lehetne végre móresre tanítani és megmutatni neki, milyen az, mikor porrá zúzzák az ember büszkeségét és érzéseit? Ötletelnem kell.
- Nem tudtál választani? Ez elég esetlen kifogás. Egyáltalán minek kezdted el Stefan-t is hülyíteni? Várj... egy valamit árulj el: melyikünkkel voltál először? Őszintén! - tekintetem le sem veszem arcáról, mert szeretném észrevenni, ha esetleg blöfföl. Ajkaim pengeéles vonallá préselődnek és így vizslatom a nőt, akiért egykor bármit megtettem volna.
Tehát Katherine Pierce azért jött a városba, hogy új életet kezdhessen, nekem meg el kellene hinnem, hogy semmit nem akar az öcsémtől és hogy csak én kellek neki. Ez vicces. Ezer meg egy nő mondta már ugyanazt, amit ő és szerintem a fele sem gondolta komolyan. Vágyódik utánam. Talán nosztalgiázni akar, esetleg nem tudja elviselni a gondolatot, hogy már nem tart többé a markában és nem is tud, lévén, hogy én is vámpír lettem. Ki gondolta volna, hogy lesz még valaha ilyen tehetetlen velem szemben?!
- Új élet kivel? És miért? Nem értelek, Katherine. Nem rád vall ez a kezdjünk-tisztalappal dolog - csóválom fejemet és elhúzom a kezemet, mikor kezét ráteszi. Ösztönösen jön a mozdulat, mégis hihetetlenül jól esett, mikor hozzámért - Nem tudsz te semmit. És nem is ismersz engem... többé már nem. Szóval kérlek ne analizálj és ne csinálj úgy, mintha külön kézikönyv lenne hozzám! - szűröm fogaim közt a szavakat aztán hirtelen felállok az ágyról, nem tudok tovább ilyen meredten nézni rá és közben nem csinálni semmit.
Összezavar a jelenléte és az is, amit mond. Évek óta várok rá, hogy egyszer az enyém legyen és Stefan képébe röhöghessek, amiért végül az enyém lett Katherine. De mi van, ha már nem is olyan csábító az ajánlat? Mi van, ha már ez a lány nem ugyanaz, akit annak idején megismertem? Az ártatlanság, a szelídség, az alázat, de még az a leheletnyi tüzesség is kiveszett belőle, amit régen annyira imádtam Katherine-ben. Nem tudok ezekre gondolni, ha feldereng, hogy Stefan-t éppúgy ölelte és csókolta, mint engem.
- Tegyük fel, hogy hiszek neked... beveszem ezt a hülye mesét az újrakezdésről - vállat vonok, felé fordulok - Az még mindig nem tiszta, miért épp itt vagy? Miért épp velem? Úgy tudtam, Stefan volt az igazi - sértődött gyerekként rovom fel a hibáit, de úgy gondolom, van értelme. Van értelme a szemére hányni azokat a hibákat, amiket bolond módjára elkövetett.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce. Vas. Ápr. 14, 2013 8:13 am

Damon & Katherine


Még mindig Damon előtt ültem törökülésben és ő is le huppant elém. Nem mondtam semmit a szavaira, hisz tudtam, hogy mi az igazság. Igen, át vertem őket. Élveztem a helyzetet, de az idők múlásával hiányoztak. Illetve Damon.... - Emlékszek, de nem át vertelek titeket hanem nem tudtam választani!- jelentettem és a mondatom végére kicsit közelebb másztam hozzá. És tudom, hogy mindenki egy ribancnak hisz és azt hiszik, hogy nincsenek érzéseim, de legbelül, nagyon mélyen igen is vannak.- Sajnálom ami akkor történt, de.... most remélem nem fog így alakulni. Vissza tértem, hogy egy új életet kezdhessek el.- feleltem és most már nagyon kevés választott el Damontól. Hallottam a hangsúlyán, hogy nem egészen őrül nekem, illetve... hogy is mondjam... annyi a lényeg, hogy nem fogadott túl szívesen. - Tudom, hogy most milyen az életed. Nincsenek érzéseid, és épp ezért teszed ezt. Ölsz, iszol és hát mit ne mondjak... úgy látom és tudom, hogy a szex sem maradhat ki az életedből. Vagy tévedek?- kérdeztem és most már az arcomra vissza tért a huncut mosoly.
Közelebb ültem hozzá és a kezeimet az övére raktam. Szeretem Damont, akármennyire sem lehet elhinni. Szeretem, de nem tudom, hogy mit érez irántam. Vajon az 1864-es szenvedély már ki múlt vagy maradt még egy kicsi? Nos... ez már csak Damonon áll, illetve bukik...
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.

nő Hozzászólások száma : 47
Join date : 2013. Apr. 07.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

http://www.xoxowani.tumblr.com

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Ápr. 14, 2013 7:34 am

I feel like I am just too close to love you




Olyan nyugodtan és zavartalanul lakmározom, hogy talán még Stefan sem tudna ebben a pillanatban felbosszantani. A vörös folyadék szüntelenül csordogál le torkomon én pedig csak nyelem és nyelem, hogy ezzel is rásegítsek az áramlásra. Ilyenkor jövök rá, hogy mennyire jó dolog ez az egész. Vámpírnak lenni olyan, mintha te lennél Superman: erős vagy, megállíthatatlan, a nők körberajongnak és... nos, ami a halhatatlanságot illeti, ebből a szempontból nekünk jobb, ugyanis tudtommal Clark Kent nem volt örök életű. Vagy tévedek? Nem tudom, számomra képtelenség nyomon követni minden idióta amerikai sorozatot.
Lépteket hallok, ezért egy pillanatra megállok. Amber feje bágyadtan pihen a párnán, már minden ereje elhagyta. Fogalmam sincs, hány csepp vér maradhatott még testében. Mögöttem felbukkan valaki, aztán meg is láthatom, hogy pontosan ki: Katherine Pierce telepszik le velem szemben és kezdi el halálnyugodtan kortyolni annak a vérét, akit én csalogattam haza... aki az enyém. Nem vagyok egy irigy típus, de tőle sajnálok minden csepp nedűt az emberi testből. Összeráncolt homlokkal bámulok rá a másik oldalról és kíváncsian várom, mit akar.
Úgy gondolja, hogy százakárhány év után minden meg van oldva, csak mert belibben ide és rám mosolyog? Rosszul hiszi. Több éven keresztül kutattam utána, több éven keresztül próbáltam elfelejteni és mikor már épp sikerülne, újra itt van. Ez a nő megszállottan akarja szétzúzni a lelki világomat. Senkiért sem tudna megváltozni, szerintem még csak szeretni sem képes.
- Mi keresel itt, Katherine? - hátralépek a testtől és megtörlöm kezemmel számat, amin pár csepp vér még ott ragadt - Úgy gondolod, nem kerestelek? Fogalmam sincs, honnan szeded ezt a baromságot. Összekeversz Stefan-nal, akinek eszében sem volt meggyászolni vagy hiányolni téged. Bár, ha jobban belegondolok, okkal nem tette. Emlékszel, hogy átvertél minket? - sötét tincseimbe túrok, miközben visszasétálok az ágyhoz és kioldozom Amber-t, aki egyre sápadtabb lesz és többé már biztos, hogy nem fog mozdulni.
Katherine nem sokat változott, ami azt illeti, semmit. Az érzéseim pedig úgy tűnik szintén a régiek, mert teljes izgalomba jöttem, mikor elém lépett fizikai valójában. Nagyot nyelek, nem tagadom, hogy zavar a jelenléte, természetesen pozitív értelemben. A lány kezéről leszedett kötelet a földre dobom és megállok Katherine előtt. Mit kellene mondanom? Olyan szerencsétlen helyzetbe hozott...
- Már egyszer tönkretettél. Azért jöttél, hogy megismételd, ami százötven évvel ezelőtt történt? - dühödten morgom a szavakat. Remélem nem várt szívélyes fogadtatást, elvégre nem lehetek hálás, amiért palira vett.
Bármennyire akarom meggyőzni magam arról, hogy hidegen hagy és az utálatom erősebb a szerelemnél, nem megy. Meg akarom csókolni, érezni akarom minden porcikáját és azt akarom, hogy mindezt viszonozza. 1864-ben sem vágytam egyébre, ő mégsem tudta ezt megadni nekem. Hát akkor most miét tudná? Különben sem látom rajta, hogy bizonyítani szeretne bármit is. Katherine Pierce nem változik, bele kell törődnöm.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce. Vas. Ápr. 14, 2013 6:57 am

Damon & Katherine


Épp enni készültem az erdőbe mikor "véletlenül" a Salvatore birtokon találtam magamat. Ismerős hangokat hallottam. Illetve csak egy ismerősét. Damonét és egy lányét. Tudtam, hogy Damonnak ki vannak kapcsolva az érzései és mást sem csinál csak embereket öl; iszik - vért és piát - illetve ami ilyenkor nem maradhat ki az életéből: az a szex. Mikor voltak érzései akkor is azt akarta mindig egy lánytól, de mikor nincsenek érzései... irigylem a csajokat. Nem mintha nekem olyan kevés jutna ki Damon csábításaiból. Emlékszek, régen mikor le ment a nap mindig át jött hozzám és reggelig nálam volt.
Tudtam, hogy Damonon és az idegen lányon kivűl senki sem volt a házban így halkan be léptem a nappaliba és vámpír sebességgel fel mentem Damon szobájába. Nem kopogtam be az ajtón hanem kinyitottam és be léptem. Mosoly került az arcomra mikor meg pillantottam Damont és az ágyhoz kötözött szőkeséget. Nem köszöntem csak egy huncut vigyor került az arcomra mikor bele néztem Damon szemeibe majd a lány másik nyaki részénél megharaptam és Damonnal együtt ittam a lány vérét. - Hm.. Damon Salvatore.- kezdtem még mindig huncut mosollyal az arcomon. - Olyan jó téged újra látni. Tudod, 1864. óta nagyon sok év telt el és te nem kerestél engem.- feleltem és most már Damon szemeibe néztem és ki törtem a lány nyakát. Fel ültem törökülésbe az ágyra szemben Damonnal és türelmesen vártam a következő reakcióját!
Katherine Pierce.
Katherine Pierce.

nő Hozzászólások száma : 47
Join date : 2013. Apr. 07.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

http://www.xoxowani.tumblr.com

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Ápr. 14, 2013 4:14 am

I feel like I am just too close to love you




- Damon Salvatore, azonnal gyere ide és büntess meg! - hallom az egyik vendégszobából a rikácsolást, mire összevonom szemöldökömet és kortyolok a whiskey-mből.
Nem tudom, hány órával ezelőtt hoztam haza a szőke bombázót a bárból, de az bizonyos, hogy mostanra minden kedvem elment ettől a szerepjátékosditól. A fejébe beszéltem egy kis bájolás segítségével, hogy élvezni fogja a dolgot, de mire odaértünk, én untam bele. Túl kiszámítható, túl befolyásolható és túl... túl engedékeny. Igaz, hogy gyűlölöm, ha ellent mondanak nekem, de inkább legyen kihívás, mintsem az ölembe zuhanjon az a bizonyos sült galamb. Hogy is hívják a csajt? Ha jól emlékszem Amber. Találkoztam egy Amber-rel még Chicago-ban annak idején, de azóta eltelt húsz év. Az az Amber nyilván már öregasszony tehát köze sem lehet az ágyamhoz kötözött Amber-höz.
Besétálok hozzá és egy mosoly kíséretében nézek végig rajta. Karcsú csípő, hosszú combok, szőke loknik és égetően kék szemek. A vonásai kristálytiszták, ráncmentesek, a tekintete pedig azt sugallja, hogy bármit megadna nekem, ami csak boldoggá tesz. Hamarosan meg is kapom, csak még szükségem van pár perc türelemre.
- Mi van veled? - kérdezi és közben fészkelődik az ágyon, már amennyit tud annak következtében, hogy a kezei és a lábai is az ágytámlákhoz vannak kötve.
- Unalmas vagy - intézem el egy vállrándítással - De lényegtelen. Mindannyian azok vagytok. Eljött a vacsoraidő - kacsintok rá, aztán felhörpintem a még megmaradt aranybarna folyadékot.
Odalépek a lányhoz, ő pedig sejtelmesen mosolyogva várja, hogy valami olyat tegyek vele, amire számít. Szexet akar, nyilván teljesen be van gerjedve... mióta meglátott a Grill-ben. Kíváncsi lennék, honnan jött és miért pont ebbe a porfészekbe, de tippem szerint New York-i. A New York-i nők sík hülyék és naivak, akárcsak Amber. Leguggolok mellé, majd nyakához hajolok és éhesen mélyesztem húsába fogaimat. A bíbor színű, sűrű folyadék számba tolul, mire mohón kezdem azt nyelni. Amber nem ellenkezik és Stefan sincs itt, hogy Superman szerepébe bújva segítsen rajta. Ma este jól lakok és ezt senki sem akadályozza meg.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Damon szobája

Témanyitás  Emma Pierce Szomb. Ápr. 06, 2013 8:37 pm

***
Emma Pierce
Emma Pierce
Ember

nő Hozzászólások száma : 106
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Tanuló
Humor : Pierce-es

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.