Daily Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Grill

3 posters

Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Caroline Forbes Hétf. Ápr. 15, 2013 9:28 am



Emma & Tyler & Caroline


Mivel egészen eddig álltam, ezért ahogy láttam, hogy a beszélgetés kezd hevesebb vizekre térni, lehuppantam Tyler mellé. Emma eléggé lobbanékony természetű, bár volt kitől örökölnie, ha tényleg lehetséges az, hogy Katherine az anyja. Épp próbálnék még több ész érvet felhozni, hogy végre Emma megengedje, hogy együtt menjünk Pierce ellen, és persze próbálok kitérni Tyler rosszalló pillantása elől, mikor valami olyasmit mond, amitől összeszorul a gyomrom. Felé fordulok és suttogva megszólalok. Nem beszélek hangosan, éppen csak elhagyja a számat a halk hang, de ez nem okoz problémát, hiszen biztos vagyok benne, hogy a kedvesem teljesen tisztán érti, hogy mit kérdezek tőle. - Oké. De micsodát? Minden rendben van? Jó vagy rossz dolgot akarsz mondani? - Kíváncsiskodni kezdek és egyre inkább eluralkodik rajtam a pánik, bár ezt leplezem a külvilág felé. Mióta vámpír vagyok sokkal kevesebb dologtól félek, általában körültekintő vagyok és felkészülök az eshetőségekre, de érzelmileg elég gyenge vagyok. Persze nem bőgöm el magam minden apróságon, viszont ha egy számomra nagyon fontos ember (aki életem egyik biztos pontja) elhint egy ilyesmi információt nekem, akkor onnantól kezdve, egészen a beszélgetésünk pillanatáig és míg meg nem tudom, mit szeretne közölni velem, máson sem jár az eszem, csak azon, hogy vajon mi fog kisülni ebből az egészből. Tyler az elmúlt időszakban amúgy is kicsit furcsán viselkedett és már nem tudtam mire vélni a dolgot. Félek tőle, hogy esetleg kezd besokallni kettőnk kapcsolatától és inkább visszafejlődne csak baráti szintre, de én nem akarom elveszíteni. Tényleg ő a legfontosabb az életemben és beleőrülök, ha arra kell gondolom, egy nap talán elveszíthetem. Ahogy ez az aggódás eluralkodott rajtam, feleszméltem, hogy pár másodpercig szótlanul ültem és csak bambultam ki a fejemből. Ezért elhessegettem a rossz gondolatokat és visszanéztem Emmára. El akartam csitítani, mikor rossz megjegyzést tett a páromra, de Tyler megelőzött.
- Emma... Jól esik, hogy megbízol bennem és köszi. De Tyler nélkül nem megyek. Amúgy megértem, hogy rossz tapasztalataid vannak a hozzánk hasonlókkal kapcsolatban és nehéz vad idegenek segítségére támaszkodni, de ne ítélj el, és ne hidd azt, hogy ismersz minket. Mióta itt vagyok állandóan csak az előítéleteiddel dobálózol, de az már nem tűnik fel, hogy te is egy Pierce vagy. Mi mégse dörgöljük ezt az orrod alá, nem a felmenőid alapján mondunk rólad véleményt. Mi tényleg segíteni akarunk neked, de ha nem kérsz belőle, akkor szólj, arrébb ülünk és békén hagyunk. - Kifakadt belőlem minden, szinte be se bírtam fogni a számat, de nem is akartam. Szimpatikus volt nekem a csajszi, de a viselkedése kezdett már idegesíteni, ráadásul Tylert is állandóan "kóstolgatta", ezért úgy gondoltam átkapcsolok egy másik hangvételre én is. - Szóval? Mit szeretnél? - Nem akartam ott hagyni Emmát és úgy elmenni innen, hogy tudatában legyek annak, Katherine éppen a lány anyját bántja, de muszáj volt mindezt elmondanom neki, hogy tisztábban lásson. Remélem valamennyire sikerült hatnom rá. Közben idegesen Tylerre pillantottam és megint elmerengtem a kettőnk kapcsolatán és azon, vajon miért akar félrehívni és beszélni velem.

Caroline Forbes
Caroline Forbes

nő Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 07.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Végzős gimnazista

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Tyler Lockwood Vas. Ápr. 14, 2013 11:01 pm


Tyler & Caroline & Emma


Látom, hogy Caroline mindjárt elneveti magát a "gőgős Lockwood fiú" kijelentésen, erre én egy haragos pillantással válaszolok. Na már ő is kezdi, Katherine sokkal idősebb nála, nálam is de én a harapásommal megtudom ölni, és az semmit nem jelent, hogy egyszer csőbe tudta húzni, az kevés, sőt semmit nem ér.
-Az nem jelent semmit, hogy egyszer sikerült, de kétszer nem hiszem, hogy sikerülne egyedül. Mondom, majd amikor hozzátette elmosolyodom, na itt az idő, most megmondom neki,
- Ezzel a pasis dologgal kapcsolatban, mondani akarok majd neked valamit. A fejemmel böktem egy sarok felé, hogy majd menjünk oda.
- Hát nem, nekem az anyám ember, vagy is csak volt mivel Niklaus megölte. Én a szívemen viselem az emberek halálát.


Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Férfi Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Emma Pierce Szomb. Ápr. 13, 2013 1:28 am

Persze, hogy egy Lockwoodban nem bízok meg, halottam Kath-től róluk egy, s mást. Egészen Benjamintól kezdve... régi szép idők.... de vajon miért mondta ezt nekem Katherine? A Forbes névről még szinte semmit nem halottam, csak most mikor Caroline bemutatkozott tudtam meg, hogy az anyukája a rendőr. Igazából az ő múltja nem is érdekelt, csak az, hogy a szeme a tisztaságtól csillogott, nem úgy mint a hibridnek.
- Igen, erre gondoltam.- mondom szemrehányóan Tylernek. - Felőled akár az összes ember szívét kitéphetné az állítólagos anyám.- mutatok egy kis macskakörm jelet az ujjaimmal, majd a pincérnek intek még egy kör borért.
- Tudjátok mit?! Én így is életben vagyok, anyám meg szenved, titeket mit érdekel ez az egész?- céloztam arra, hogy hagyjanak békén.
Emma Pierce
Emma Pierce
Ember

nő Hozzászólások száma : 106
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Tanuló
Humor : Pierce-es

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Caroline Forbes Csüt. Ápr. 11, 2013 1:28 am



Emma & Tyler & Caroline


Vajon tényleg nem tud semmi mást vagy csak így akar minket lerázni? A szemeibe nézek és látom a kíváncsiságot bennünk, innen úgy gondolom, hogy mindent, amit tud, elmondott nekünk.Legalábbis muszáj vagyok ezt hinni, mert többször már nem tudjuk megigézni. Ő talán azt hitte, hogy nem látom, de a fél szememet rajta tartottam, mikor beleöntött valamit az italába és gyorsan megitta azt. Biztos vagyok benne, hogy verbéna volt, máskülönben nem lett volna olyan sürgős elfogyasztania azt.
Akaratlanul is mosolyra húzódik a szám, mikor kijelenti, hogy bennem megbízik, de a gőgös Lockwoodban nem. Gyorsan a szám elé is kapom a kezem, s elfojtok magamban egy kuncogást. Tyler már nem fogadta ilyen jókedvűen a kijelentését. Persze utána rögtön előtört belőle a védelmező ösztön. Erre felelve megszólaltam.
- Azt elfelejted Édesem, hogy húztam már egyedül csőbe Katherine-t. - Ez amolyan emlékeztetés akart volna lenni, de abban a pillanatban lelki szemeim már előre látták a lehetséges folytatást. Még mielőtt Tyler rosszallóan tudott volna rám nézni, vagy kijavította volna, amit mondtam, még hozzátettem: - Figyelj Emma. Tyler nem csak a pasim, de az egyik legjobb barátom is, azon kevesek egyike, akiben teljesen megbízom és akire rá merném bízni az életemet is. Könnyebben megyünk Katherine ellen, ha ő is velünk tart. - Persze azt Emmának nem kell tudnia, hogy a Tylerrel való kapcsolatom eléggé döcögősen indult és nem voltunk mindig barátok, de ez mára jócskán megváltozott. Azt nem mondom, hogy nem tudnék egyedül elbánni Katherine-nel, de azért biztonságérzetet ad az, hogy tudom, Tyler ott van a közelben.



A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 20, 2013 10:29 pm-kor.
Caroline Forbes
Caroline Forbes

nő Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 07.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Végzős gimnazista

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Tyler Lockwood Szer. Ápr. 10, 2013 1:50 am


Tyler & Caroline & Emma


N em igaz, hogy nem tűnik fel neki, ha ő Pierce és Katherine is Pierce akkor biztos vagyok benne, hogy Katherine ennek a lánynak az anyja.
- Igaza van, nagyon hasonlítotok egymásra. Várj, téged örökbe fogadtak? Akkor szerintem ő az anyád, bár szerintem magad is rájöttél. Egy a vezetéknevetek, hasonlítotok is. Mondom mosolyogva, majd amikor mondja, hogy Carolineba bízik bennem meg nem, akkor lehervad a mosoly az arcomról.
- Csak egy a baj kis szívem, Carolinet egyedül nem fogom Katherine közelébe engedni. Szóval vagy megbízol bennem és segítünk vagy hagyjuk, hogy Katherine örökre bántsa anyukádat. Tiéd a döntés!


Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Férfi Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Emma Pierce Kedd Ápr. 09, 2013 4:35 am

- Semmi mást nem tudok!- jelentem ki kicsit lehiggadva. Most komolyan nem fognak bántani? Tényleg mások, mint Katherine...
- Nem tudom ki az igazi anyám, lehet, nem tudom! Mindig olyan furcsa mikor az örökbefogadott anyám erről beszél, hogy mennyire hasonlítunk!- jegyzem meg, belegondolva, hogy mi is volt tegnap mikor már a külsőnket is összehasonlította. Vajon azért van velünk együtt, mert tényleg az anyám? Fogalmam sincs mi a fene van itt! Ki kell derítenem, hogy ki az anyám, ez már fix. Majd Caroline felé fordulok és a szemébe nézek!
- Benned bízok, de a gőgös Lockwood fiúban nem!- jegyzem meg, majd kis mosolyra húzom az arcom. Talán ebben hasonlítok is Kaherinere... én sem bízok meg sok emberben. A tervem egyszerű és nagyszerű! Carlonie segít, majd nekem abban hogy kiderítsük mi is a helyzet, de még az hiányozna, hogy egy Lockwood segítsen.
Emma Pierce
Emma Pierce
Ember

nő Hozzászólások száma : 106
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Tanuló
Humor : Pierce-es

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Caroline Forbes Kedd Ápr. 09, 2013 4:08 am



Emma & Tyler & Caroline


Fantasztikus: abban reménykedtem, hogy ez egy szuper jó, laza, pihenős nap lesz, erre tessék, mindig lehet találni valamit, ami miatt idegeskedni lehet. A lány felbukkanása Mystic Fallsban egyáltalán nem véletlen, mikor viszont bemutatkozik, a szemeim is kikerekednek. Pierce? Vajon milyen kapcsolatban állhat pontosan Katherine-nel? Őrült összefüggések cikáznak a fejemben, én pedig nem tudom eldönteni melyik opcióra voksoljak. Aprót bólintok, mikor Tyler felajánlja a segítségünket Emmának.
- Oké. - Belegyezek abba, hogy inkább szép szóval, igézésmentesen próbáljunk beszélni a lány fejével. Valamiért úgy érzem magam ebben a szituációban, mintha legalább száz éves lennék és a saját lányomat akarnám szóra bírni, pedig alig lehetek idősebb nála pár évvel. Na de mindegy is.
- Tudom, hogy a Katherine-es tapasztalatod miatt nehéz elhinni, de nem vagyunk mind olyanok, mint ő. Nem fogunk bántani, ezt megígérhetem. - Őszinte hangon mondom a lánynak, hiszen így is gondolom. - Csak akkor segíts nekünk megtalálni Katherine-t, hogy megállíthassuk.



A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 20, 2013 10:28 pm-kor.
Caroline Forbes
Caroline Forbes

nő Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 07.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Végzős gimnazista

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Tyler Lockwood Hétf. Ápr. 08, 2013 9:04 am

[dohtml]





To Emma and Caroline



Nem lepődök meg amikor azt mondja a lány, hogy Katherine az anyját bánja, ez nem újdonság, kihasználja az embereket aztán megöli.
- Figyelj, mondd el, hogy hol van Katherine és segítünk rajtad és az anyukádon rendben? Carolinera néztem.
- Össze van törve szegény, szerintem hagyjuk, próbáljuk szép szavakkal kiszedni belőle. Mondom halkan, majd újra a lányra nézek.
- Nem lehet, hogy ő az anyád? Na ide figyelj, segítünk neked, nem engedjük, hogy anyukádat bántsa, csak mondd meg, hogy hol van Katherine.

Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Férfi Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Emma Pierce Hétf. Ápr. 08, 2013 5:59 am

- Katherine ide küldött!- buknak ki előlem a szavak, majd újra érzem, hogy az agyam leblokkol.
- Az anyámnál van! Bántja őt... és én félek, hogy miattam teszi.- folytatom a robot hangon a beszámolót. Mi a fene történik itt, majd mikor újra belekezdenék a mondandómba, hirtelen a pultsrác jelenik meg az itallal. Erre újra a régi leszek és nem hagyom, hogy újra megigézzenek. Előveszem a kis füvet amit Katherine adott és a poharamba rakom, majd azt meg is iszom.
- Emma vagyok! Emma Pierce!- mutatkozok be Carolinenak. Mivel még eddig nem tettem. Félek, tényleg félek attól, hogy mi lesz... vagy ők bántanak, majd vagy Katherine. Mi a fenét kerek itt?
- Én nem karlak titeket bántani! Csak egyszerűen a nő megrémiszt! Ő is Pierce, mint én és ettől is nagyon félek. Még csak most fogadtak örökbe nemrég, és nem akarom, hogy vissza küldjenek!- törnek ki a belőlem a könnyek, majd gyorsan elhúzom fejem, hogy ne lássanak.
Emma Pierce
Emma Pierce
Ember

nő Hozzászólások száma : 106
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Tanuló
Humor : Pierce-es

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Caroline Forbes Hétf. Ápr. 08, 2013 5:46 am



Emma & Tyler & Caroline


Összeráncolom a homlokomat és egy kis "o" betűt formálok ajkaimmal. Meg van igézve? Mi? Miért? Pont kimondanám ezeket a kérdéseket, mikor tudatosul bennem, hogy valószínűleg Tylernek éppen elég információja volt a lányról, ha mindenképpen meg kellett igéznie. Azért akárkit egyik pillanatról a másikra nem szoktunk megigézni. Vannak akik igen, de ez nem a mi stílusunk, úgyhogy inkább bíztam Tyler megérzéseiben. Aztán ahogy kimondja, hogy a lányt, Katherine küldte, összeszorul a gyomrom és hirtelen jókedvem idegességbe fordul át. Mit akarhat Katherine és miért küldte ide ezt a lányt? Mikor már majdnem kiabálva mondja a barna hajú csajszi, hogy vámpírok vagyunk, akkor Tyler kapcsol, és újra megigézi. Csodálkozva Tylerre pillantok.
- De mire? Mégis mit akar? - Kérdezem és rögtön gondolkodni kezdek a lehetséges válaszokon. Közel hajolok a lányhoz, mélyen a szemeibe nézek és én is bevetem rajta a megigézést.
- Katherine itt van? Miért küldött? - Én is megpróbálok infót kiszedni belőle, de félő, hogy a Pierce-rib*nc erre az eshetőségre is gondolt és ő is ennek tudatában igézte meg a pártfogoltját.



A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 20, 2013 10:28 pm-kor.
Caroline Forbes
Caroline Forbes

nő Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 07.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Végzős gimnazista

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Tyler Lockwood Hétf. Ápr. 08, 2013 5:16 am

Meglepődök amikor Caroline megérkezik.
- Megvan igézve nyugi. Ezt a lányt Katherine küld te. Majd még jobban meglepődök amikor azt mondja, hogy nem sokára ő is vámpír lesz. Majd amikor majdnem kiabálja, hogy vámpírok vagyunk akkor megigézem.
- Elfelejted, hogy mi beszélgetünk! Mondom komolyan, majd Carolinera nézek.
- Készül valamire Caroline, Katherine készül valamire.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Férfi Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Emma Pierce Hétf. Ápr. 08, 2013 5:05 am

A szavak úgy jönnek ki a számból, mint még soha! Csak beszélek, és nem tudom megállni, hogy ne válaszoljak a srác kérdésére.
- Tudok. Hamarosan én is az leszek! Katherine ezt üzeni!jönnek ki a szavak a számból és nem bírom megállni, hogy ne beszéljek. Tudom, hogy nagy baj lesz ebből, de valami bajom van, mintha megigéztek volna. Ez semmisé válik mikor megjelenik a szőke lány, újra magamat irányítom és ez remek érzés. Kicsi, halvány mosoly helyezkedik az arcomra, majd felfogom a helyzet súlyosságát.
- Caroline kérlek, ne mond el senkinek amit most mondtam és te sem Lockwood.- jelentem ki remegő hangon. Olyan kis buta vagyok. Vagy mégsem? Emlékszem, hogy Katherine mondott valami olyat, hogy a vámpíroknak van erre a képességük.... Lesett! Tehát a Lockwood fiú egy vámpír!
- Tehát ti is vámpírok vagytok!- jelentem ki egy kicsit hangosabban. Most vajon mi lesz? Megölnek?
Emma Pierce
Emma Pierce
Ember

nő Hozzászólások száma : 106
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Tanuló
Humor : Pierce-es

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Caroline Forbes Hétf. Ápr. 08, 2013 3:14 am



Emma & Tyler & Caroline


Tudom, hogy vámpírként nincs szükségem arra, hogy autóval közlekedjek, mégis a látszat és persze a megszokás ezt követeli meg tőlem. Mindemellett, szeretek vezetni, úgyhogy ha tehetem, egy alkalmat sem hagyok ki. Így volt ez ma is. Sok minden kavargott a fejemben, ráadásul elegem lett abból, hogy egyedül ücsörögjek a házban, ezért inkább bevágódtam a kocsiba és útnak indultam.
Fel-alá autózgatok a városban, már vagy a harmadik körömet teszem éppen, mikor eszembe jut, hogy talán benézhetnék a Grillbe. Ma felettébb különös módon nincsen semmi dolgom, nem kell semmit sem szerveznem, bár talán egy kis ruhavásárlásra még kapható lennék. De előbb belesek a Grillbe, hátha akad egy kis társaságom.
Miután leparkoltam az autóval, egyenesen besétálok a bárba és gyorsan körülnézek. Még oda se ér a pillantásom a szerelmemre, már messziről meghallom a hangját. Egy másodperc alatt átszelem a köztünk lévő pár méter különbséget és aggódó arccal érkezem meg mellé.
- Szia! - Köszöntöm mosolyogva és egy puszit is nyomok az arcára. Utána a lány felé fordulok és bemutatkozom. - Szia, Caroline Forbes vagyok. Liz seriff lánya. - Nem tűnt ismerősnek a lány, talán még új lehet a városban. Éppen ezért kérdő arccal ránézek Tylerre és csak remélni tudom, hogy érti, miért így figyelem őt. Nem tudom ugyan, hogy mi volt a beszélgetésük előzménye, de tisztán hallottam, mikor azt kérdezte ettől a szegény lánytól, hogy tud-e a vámpírokról. Egy aprócska felelőtlen kérdés elronthat mindent, éppen ezért én itt vagyok, hátha ki kéne menteni a kialakult helyzetből. Ha más nem, elintézzük majd egy viccel és azzal, hogy Tylernek elgurult a gyógyszere vagy éppen az ellenkezője: jobban belefolyunk majd a természetfeletti világába és arról beszélünk tovább.



A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 20, 2013 10:27 pm-kor.
Caroline Forbes
Caroline Forbes

nő Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 07.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Végzős gimnazista

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Tyler Lockwood Vas. Ápr. 07, 2013 5:46 am

- Mi Katherine küldött? Hol van most? Kérdezem, nem lehet igaz, hogy Kath ilyen hülye, hogy nem add ennek a lánynak vasfüvet ha ide küldi.
-Pierce? Katherinet is úgy hívják! Mondom gyanakvóan, nem lehet igaz, hogy Katherinenek van egy gyereke.
- Tudsz a vámpírokról?
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Férfi Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Emma Pierce Vas. Ápr. 07, 2013 5:34 am

Csak azt veszem észre, hogy kifogy a pohárból a bor.
***
- Katherine Pierce küldőt! Az anyám barátnője!- mondom érzelmek nélkül. Most vajon mi a bajom? A fejemet is alig tudom mozgatni, mi a fene van itt?
- Emma vagyok! Emma Pierce!- mondom még mindig robot hangon.
Emma Pierce
Emma Pierce
Ember

nő Hozzászólások száma : 106
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Tanuló
Humor : Pierce-es

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Tyler Lockwood Vas. Ápr. 07, 2013 5:29 am

Most már teljesen biztos vagyok benne, hogy természetfeletti dolog a problémája de tudom, hogy ő ember. Én meg akarom tudni a problémáját, szóval szerintem megigézem.
- Igen, Tyler Lockwood. Megigézem a pultost, hogy menjen el wcre és addig ne jöjjön vissza ameddig meg nem tudom a problémát.
- Szerintem igen. Mondom mosolyogva, majd megigézem a lányt.
- Mondj igazat! Mi a problémád?
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Férfi Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Emma Pierce Vas. Ápr. 07, 2013 5:16 am

Nagy mosollyal fogadtam el a következő italt, most tényleg rám fért. Látni anyámat ilyen meggyötörten, ahogy Katherine viselkedik vele az borzalmas! Menekültem otthonról és ez nagyon rossz érzés, pont most, mikor már azt hittem végre lesz egy hely ahol nyugtom lesz. Ez nem így történt....
De most meg mi a fenét csináljak? Mit mondjak ennek a srácnak?
- Te nem értheted! Öhmmmm Lockwood? Igaz?- jut eszemben az egyik név amit Katherine említett.
- Tényleg nem!- kortyolok bele az italba.
Emma Pierce
Emma Pierce
Ember

nő Hozzászólások száma : 106
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Tanuló
Humor : Pierce-es

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Tyler Lockwood Vas. Ápr. 07, 2013 5:08 am

- Akkor te már nagyon idős vagy! Vigyorgok, majd én is lehúzom a gyümölcs levelem, majd rendelek két pohár bort az egyiket a lány felé tolom.
- Egészségedre! Mondom, majd amikor mondja, hogy az ő problémájára ez a legjobb ellenszer elgondolkodom. Milyen nagy gondja lehet egy 18 éves lánynak? Ha nem természetfeletti akkor semmi.
- Mi a te problémád? Kérdezem elég kíváncsi vagyok. Egy húzásra legördítem az italt a torkomon.
- Én se szeretem a szabályokat.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Férfi Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Emma Pierce Vas. Ápr. 07, 2013 4:58 am

- 18 vagyok!- vágok egy kis grimaszt, majd újra a srácra nézek, akinek a kezében már ott van az ital.
- Amúgy sem szeretem a szabályokat!- jelentem ki, mire megkapom a pohár vörös italt és egyhuzamban leviszem, majd egy kicsit később újra a fiúra nézek.
- Amúgy is az én problémámra ez a legjobb ellenszer!- mormolom az orrom alatt.
Emma Pierce
Emma Pierce
Ember

nő Hozzászólások száma : 106
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Tanuló
Humor : Pierce-es

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Tyler Lockwood Vas. Ápr. 07, 2013 4:07 am


Emlékszem amikor Hayley átjött hozzám.
Épp az Xboxt nyomtam és játszottam a Mortal Kombat 6-tal, amikor megszólalt a mellettem lévő telefon nem foglalkoztam vele nem érdekel ki, de már nem sokára megölöm Raident. Már csak két ütés, már csak egy éésss megszólalt a telefonom megint és most már odafigyeltem, hogy ki hív Hayley volt mit akar pont most? Mindegy majd később visszahívom. Visszafordulok, a Tv felé erre ezt írja ki: Game Over. Mi a fasz? Pont most kellett ennek a nőszemélynek hívnia? Életem legfontosabb pillanatába kellet hívnia? Mit akarhat? Most egy sms jön és megint Hayleytől elolvasom, majd elkerekedik a szemem. Ide jön, Hayley ide jön, és úgy nézek ki, mint egy zombi. Felpattanok, és a fürdőbe rohanok ott rendbe teszem magam.
***
Megrázom a fejem így visszatérek a „a való világba”majd a mellettem ülő lányra nézek ránézésre 17-18 lehet, felemelem a poharam. Nem értem, hogy miért szolgálja ki.
- Nem vagy te kicsit túl fiatal a borhoz?
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Férfi Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Emma Pierce Vas. Ápr. 07, 2013 3:50 am

Már egy ideje itt vagyok Mystic Fallsban. Szuper hely! Imádom, hogy van itt egy családom, foglalkoznak velem. Most viszont kicsit elegem lett a családi környezetből és ki kellett onnan kicsit lépnem. Még sosem hallottam a Grillről, de jó helynek tűnik. Kinyitom az ajtót és megcsap az alkohol mámoros illata. szuper, ez kell nekem! Belépek, majd körülnézek, csak várok pár másodpercig, majd mikor felmértem a terepet odasétálok a pulthoz.
- Hello! Csak egy kis vörös bort kérek!- mondom pultosnak higgadtan, majd a mellettem ülő felé fordulok.
- Fenékig!- mondom neki, egy kis huncut mosoly társaságában.
Emma Pierce
Emma Pierce
Ember

nő Hozzászólások száma : 106
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Tanuló
Humor : Pierce-es

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Tyler Lockwood Vas. Ápr. 07, 2013 3:36 am

To Emy
A szobámban az ágyon fekszek, gondolkodom azon, hogy mi lesz Carolineval már együtt vagyunk egy jó ideje és már nagyon gondolkozok azon, hogy meg kérem a kezét. De még túl fiatalok vagyunk, de nem mivel ő vámpír én meg hibrid és örökké élünk. Nem tudom, majd út közben kitalálom. Még magam se tudom, hogy hova megyek, de majd kiderül. Felpattanok, az ágyamról a ruhás szekrényemhez lépek ahonnan kiveszek egy fekete farmert egy szürke izom pólót és egy fekete sportcipőt. Felkapom magamra majd a fürdőszobába lépek beállítom, a hajam majd a nappaliba megyek, ahonnan leakasztom a fekete bőrkabátomat a fogasról és elindulok. Amikor kilépek, az ajtón beszívom a friss levegő illatát. Egyenesen az erdőbe megyek, vagyis suhanok, most kiélem, magam ott biztos vagyok benne, hogy ilyenkor nem járkál senki az erdőbe. Ügyesen manőverezek a bokrok és a fák között. Amikor kiéltem magam akkor a Grillbe megyek. Útközben mosolyogva nézem a kis gyerekeket. Besétálok, a Grillbe a pulthoz sétálok és rendelek egy pohár jeges gyümölcs italt.
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Férfi Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Mystic Grill

Témanyitás  Emma Pierce Vas. Ápr. 07, 2013 3:19 am

***


A hozzászólást Emma Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 07, 2013 3:38 am-kor.
Emma Pierce
Emma Pierce
Ember

nő Hozzászólások száma : 106
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Job/hobbies : Tanuló
Humor : Pierce-es

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill Empty Re: Mystic Grill

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.