Daily Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prudence Deiland

Go down

Prudence Deiland Empty Prudence Deiland

Témanyitás  Cole Flandron Csüt. Ápr. 11, 2013 3:54 am

PRUDENCE
DEILAND

Igazából nem szeretném megkötni az alkotó kezét, szabadon alakíthat mindent vele kapcsolatban, kivéve:
- Prue 23 éve vámpír, tehát ha azt vesszük, jóval tapasztaltabb, mint én
- volt egy nővére (találj ki neki egy nevet), akit egy héttel ezelőtt vesztett el, mikor egy vérfarkas megharapta (mint tudjuk a harapásuk halálos egy vámpírra nézve)
- lehet önző, akaratos és kicsit fellengzős, de semmiképp se legyen könnyűvérű, inkább az a nehezen kapható típus legyen
- és végül, de nem utolsó sorban szeresse Cole-t, ám bizonytalankodjon, hogy a vadász vajon ugyanígy érez-e és nem csak az alkalomra vár, hogy megölhesse.



A kapcsolatunk egy hónappal ezelőttre nyúlik vissza, amikor is Prue megmentette az életemet egy idősebb fajtársától, aki meg akart engem kóstolni. A lány kijelentette, hogy az övé vagyok, a másik pedig eloldalgott. Azóta hálás vagyok neki, bár frusztrál, hogy nem öltem meg őt azonnal, elvégre az a hivatásom, hogy pusztítsam a hozzá hasonlóakat. Akkor is mellette voltam, mikor a húga meghalt és ott voltam, mikor meg kellett vigasztalni. Kezdek beleszeretni és tudom, hogy nagyjából ő is így érez. Kicsit komplikált a dolog, nyilvánvaló okok miatt.
/Az alkotótól kérem, hogy aktív legyen és olvassa el az szj példámat. Továbbá maradjon a pb JULIANNE HOUGH! Köszönöm! <3 /

Cole Flandron
Cole Flandron

Férfi Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Apr. 10.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.