Daily Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Folyosók

3 posters

Go down

Folyosók Empty Re: Folyosók

Témanyitás  Damon Salvatore Csüt. Ápr. 11, 2013 8:57 am

How can I turn your love on?




Egy vállrándítással elintézem, hogy nem kér a segítségemből. Végül is felőlem folytathatja az ordibálós módszert, már amennyiben az eredményesebbnek bizonyul. Én is voltam kamasz - igaz, már nem most - és ha jól emlékszem, magasról tettem rá, hogy milyen hangnemet üt meg velem szemben az apám. Az egyik fülemen be, a másikon ki. Viszont az biztos, hogyha egy hatalmas maflást kaptam volna, örökre megjegyzem, hogy nem tehetek mindent kedvem szerint. Így csupán jófejségből nem "rosszalkodtam" tovább, nem mintha hatással lett volna rám a szent beszéde.
- Ahogy gondolod - teszem még hozzá és közben előhalászom dzsekim zsebéből a mobilomat. Lassan fél órája tengődöm itt és még mindig nem sikerült semmiféle információt szereznem az öcsémről. Mystic Falls-ban senki sem segítőkész?
Amikor kimondja azt az icipici, mégis hatalmas súllyal bíró szót, belém fojt mindent, amit addig közölni akartam. Tehát Stefan volt olyan ütődött és beavatta mindenbe, ami velünk kapcsolatos? Régi ismerősöd? Talán Katerina? Igen, most már biztos vagyok benne, hogy a fivéremnek teljesen elment az esze és hogy szüksége van rám - némi józan észre és sziklaszilárd lélekre. Szigorúan mustrálom Elenát, idegesít, hogy ennyit tud rólunk. Miért kell Stefan-nak mindenkiben ilyen könnyen megbíznia? Miért kell ezt az elviselhetetlenül romantikus és nyálas változatát elviselnem? Talán tényleg jobb lenne, ha Katherine-t látnám mellette... megeshet, hogy verne belé egy kis határozottságot és némi büszkeséget. Lassan egy papucs lesz. Persze, mégis mit tudok én a szerelmi életükről?!
- Csss! Még meghallják - mosolyodom el annak ellenére, hogy pusztán suttogta azt az egy szót - Látom Stefan-nal elég bensőséges a kapcsolatotok, ha már a piszkos kis titkunkat is megosztotta veled. Amikor épp azt hinném, hogy az öcsémnek végre benőtt a feje lágya, csinál valami hülyeséget, amivel mindent elront! - zsörtölődöm, hangot adva annak, ami valóban bosszant.
Az agyam tompán lüktet, a torkom kapar és egyre inkább azt érzem, hogy szükségem van Elena vérére. Nem mintha csábítóbb lenne, mint bárki másé itt ebben az épületben, de lévén, hogy kiköpött olyan, mint Katherine... kihagyhatatlan lenne egy korty.
- Azért valld be, hogy beindít ez a vámpíros dolog! - hajolok picit közelebb csibészes mosolyt villantva - Nem ugrott még eddig esetleg a torkodnak? Hm, ahogy elnézem nyoma sincs erre utaló jelnek... - tűnődöm csuklójára, majd nyakára pillantva. Tehát Stefan még nem kóstolt bele. Nem kizárt, hogy ennek fényében én fogom majd hamarabb megtenni.
Szélesebb mosoly sejlik fel arcomon, mikor felajánlja, hogy menjünk el hozzánk. Ismételten külsőm számlájára írom azt, hogy ilyen könnyedén sikerült megkedveltetnem magam, legalábbis kétlem, hogy irtózna tőlem, ha ennyire készségesen felajánlotta társaságát. Ében fekete tincseimbe túrva pillantok még körbe, aztán kinyújtózkodom, végül vállat vonok.
- Végül is, miért ne?! De kocsival megyünk! Eszemben sincs gyalogolni, ráadásul nem tudom, hogy mennyire biztonságos itt hagyni az autómat - fintorodok el, látván a mellettem elrohanó suhancokat és belegondolva, mennyi problémája lehet Elenának a testvérével is. Biztos magatartásbeli gondok - Mióta is vagytok együtt az öcsémmel? - ráncolom homlokomat, miközben elindulok mellette a folyosón - amennyiben hajlandó megtenni az első lépést.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Folyosók Empty Re: Folyosók

Témanyitás  Elena Gilbert Szer. Ápr. 10, 2013 4:08 am



Damon

Halvány nevetésben törtem, fel arra, amit mondott. A humora kissé fárasztó volt, de egyben érdekes és szórakoztató is. Damon... - Inkább ne...köszi... - mondom kissé zavartan. Akármennyire haragszom Jeremyre és akarom móresre tanítani, egyszerűen ilyet még neki sem kívánok. Isten ments, hogy egy idegennel veressem meg! Aztán láttam, hogy Damon elgondolkodik... Nem tartott sokáig, de biztosan eget rengető problémákat oldott meg a fejében. Megnyugodtam, mikor végre elárulta, hogy nem azért jött, hogy elintézze Stefant.
Aztán meglepő fordulatot vettek a dolgok. Stefan testvére? Az hogy lehetséges? Nem létezik... Azt mondta, nincsen testvére. Bár...végignézve ezen a fickón... valahogy én sem büszkélkednék vele. Az előbb még verőembernek néztem. Most meg hogy a tesvére. De akkor ez azt jelenti, hogy ő is egy... - vámpír... - suttogom magam elé kissé meglepetten. Valahogy Stefanról elég nehéz volt elhinni, hogy ilyesfajta humbuglény. Viszont az előttem álló Damon teljesen beleillett a mai vámpír idillbe. Aztán megráztam a fejemet. Nem akartam még belegondolni sem, hogy egy vérszívó áll előttem. Vagyis abban sem voltam biztos, hogy vért isznak, vagy mi. Semmit nem tudott elmondani Stefan, hiszen nagyjából visítva menekültem sértődötten előle. Oké ez egy erős hasonlat volt. Inkább csak otthagytam mérgesen a fenébe. Nem kételkedtem benne, hogy vámpír vagy sem miután Bonnie barátnőmről kiderült, hogy egy boszorkány. Néha elgondolkozom, hogy mennyire jelentéktelen EMBER vagyok ebben a világban. Hát ez van! - Régi ismerősöd? Talán Katerina?.. . - kérdezem kihívóan. Erről már tudtam. A csaj Stefan naplójából. Nagyon hasonlít rám. Szakasztott másom, bár nem tudtam mire vélni, ezt a hasonlóságot. Kissé féltékeny is lettem mikor megláttam. Teljesen úgy jött le a helyzet, mintha csak azért lenne velem, mert hasonlítok rá. Persze aztán Stefan emlékeztetett, hogy mekkora egy idióta vagyok. Közelebb léptem Damonhoz egy lépést. - Te is Stefant keresed és én is.... mit szólnál, ha elmennénk hozzátok, hátha ott van a házban? - ajánlottam fel. Aztán vettem egy mély levegőt és kifújtam. Valahogy nem riasztott vissza ez a maró álcája, mégis féltem kissé tőle. Alig ismertem és pluszba egy micsoda... ja igen.. vámpír. Viszont ki akartam belőle húzni pár dolgot erről a vámpíriságról, hiszen Stefanért mindent. Persze a bátyját is megakartam ismerni, hiszen gondolom már csak ő maradt neki.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

nő Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Apr. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Folyosók Empty Re: Folyosók

Témanyitás  Damon Salvatore Szer. Ápr. 10, 2013 2:00 am

How can I turn your love on?




Az öccse? Szegény gyerek mit vétett, amiért ennyire rárivallt? Közben hálát adok az égnek, amiért fel sem tűnt neki, hogy meghallottam a veszekedésüket, elvégre egy folyosóval arrébb voltam. Csupán a tökéletes hallásomnak köszönhetem, hogy minden szót kristálytisztán értettem. Illetve annak, hogy vámpír vagyok. Minden más csak részletkérdés. Kicsit figyelmetlen voltam, hogy erre rákérdeztem, mert így kérdőre vonhatna, hogy honnan tudom, de amint látom, elsuhant efölött. Csak arra tudok következtetni, hogy a lehengerlő sármom van rá ilyen hatással.
- Tartom. Őt is szívesen elintézem - nem tudom, hogy néz ki a srác és mennyire van jó erőben, de biztos, hogy nem maradnék alul egy ütközetben. Ráadásul az öccse. Hány éves lehet a kissrác? Tizenöt vagy tizenhat? Nevetséges olyasmire gondolnom, hogy ellenfél lehet számomra egy tizenéves halandó.
Ha Elena Gilbert tudná, hogy mi már találkoztunk ezelőtt, talán nem így állna előttem. Akkor talán nem így kérdezte volna, hogy miért érdekel Stefan, sőt talán hidegen hagyná őt az öcsém. Egyáltalán mióta van a testvéremnek barátnője? Ha jobban belegondolok, nem olyan meglepő, hiszen nyilvánvaló, miért van vele: Elena külsőre semmiben sem különbözik Katherine-től, amin nem tudom, hogy sírnom vagy nevetnem kéne. Végül utóbbi mellett döntök, de azt is csak magamban teszem, nehogy megsértsem a lányt. Megköszörülöm torkomat, elfojtom mosolyomat, mert nem értem, mit eszik Stefan-on.
- Ó, szóval a barátnője... Akkor ebből következik a kérdés, hogy miért nem mesélt még rólam. Hm, ha jobban belegondolok végül is érthető. Nem ápolunk túl szoros kapcsolatot - magyarázok és majdnem a múltunk is kicsúszik a számon, végül viszont magamban tartom - Behajtást? Ugyan már! Kétlem, hogy az ilyesmit iskolaidőben végeznék, de tulajdonképp nem érdekel. Az sem, ha tartozik valakinek. A bátyja vagyok. Damon Salvatore - azzal kezemet nyújtom neki és megeresztek egy halovány mosolyt, amivel általában mindenkit leveszek a lábáról. Úgy érzem, ez vele nem lesz ilyen egyszerű.
Akaratlanul is azon kezdem törni a fejemet, hogy miért is jött vissza Mystic Falls-ba Stefan. Talán hallott Elenáról és idevonzotta a gondolat? A gondolat, hogy talán újra kezdhetné vele, mert ez a lány ugyan halandó, de nem sokban különbözik Katherine-től. Sőt, talán semmiben, legfeljebb a természetét illetően. Az öcsém biztos úgy véli, ez kitűnő alkalom, hogy megvalósítsa régi álmát, miszerint szerelmével lehessen. Kezdem biztosra venni, hogy megbolondult, mert... mert sosem azt teszi, amit kéne. Még rá fog fázni ezzel az Elena-dologgal. Érzem. Na jó, szimplán nem akarom boldognak látni.
- Nagyon hasonlítasz egy régi ismerősömre - jegyzem meg és erősen ráncolva homlokomat nézegetem üde, ártatlan vonásait... talán túl sokáig - Bocs, nem tudom, miért említettem. Csak furcsa ez a nagy hasonlóság - vállat vonok és torokköszörülések közepette bámulom meg a mellettem elhaladó, szőke csaj hátsóját.


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 12, 2013 2:35 am-kor.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Folyosók Empty Re: Folyosók

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Ápr. 08, 2013 6:43 pm



Damon

Elmosolyodtam az ajánlatán és hátragyűrtem a hajamat a fülem mögé. Aztán kérdőn néztem rá. - Igazából az öcsém lenne az, akit el kéne intézni... - mondom kissé zavartan. Valahogy rendbe akartam hozni Jeremyt, de képtelenség. Egyszerűen lehetetlen javítani rajta. Igazából másra nem is tudtam gondolni most, csak az öcsém hülye viselkedésére.
Aztán kimondta azt a nevet..Stefan... Még csak most jövök rá, hogy kissé hasonlít rá. Bár nem egy súlycsoportba tartoznak valljuk be. Stefan említésére feldobbant a szívem. Alig vártam, hogy találkozhassam vele, de még mindig nem válaszolt a telefonhívásaimra. Nem tudtam, hogy miért... Még csak pár hete , hogy összejöttünk. Bár, azt amit tudnom kell, azt már tudom róla. Egy vámpír. Valahogy el kellene szörnyednem tőle, de nem tudok. Ezt a "kis" titkát tegnap este közölte velem a tornácon. Azt mondtam kell egy kis idő, míg feldolgozom. Elsőre valami poénnak tűnt az egész, de be kellett látnom nem hazudik. Én nem ítélem el azért, ami, de valahogy rossz érzésem van tőle. Mintha ez lenne a sorsom és nem menekülhetek előle. - A barátnője vagyok... miért érdekel? - mondom kissé gyanakodva. Ez a bőrszerkős srác, Damon... nem úgy néz ki mint aki Stefannal eltudna egy jót beszélgetni vagy inni egy kört a kocsmában. Valahogy olyan másnak tűnt. - Remélem nem valami behajtást akarsz végezni rajta.. . - vonom fel az egyik szemöldökömet. Igazából még nem ismertem annyira Stefant és a múltját végképpen nem. Lehet, hogy hatalmas tartozásai lennének és ezt a csávót küldték érte? Elhessegettem a gondolatot. Ekkora hülyeség is csak nekem jut eszembe.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

nő Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Apr. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Folyosók Empty Re: Folyosók

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Ápr. 08, 2013 8:26 am

How can I turn your love on?




Gilbert. Szóval ez a vezetékneve. Játékos mosolyba burkolóznak ajkaim, miközben alaposan szemügyre veszem és megállapítom, hogy ugyanolyan dögös, mint akkor, kint az úton. Dögös? Aligha lehetne összehasonlítani mondjuk azzal a szőke cicababával, aki az udvaron billegett el előttem, de határozottan tetszik, főleg ezek a kislányos vonások, amik tökéletesen tükrözik Katherine Pierce-t, hajdani szerelmemet, akit talán még máig sem sikerült elfelejtenem. Hogyan deríthetném ki? Elvégre, a szerelem nem illan el egy csapásra és én körülbelül száz éve próbálom hanyagolni az érzelmeknek ezt a fajtáját. Nem tudom már, bennem van-e még, avagy sem, de remélem, hogy nem. Az hiányozna még, hogy lelkileg ripityára törhessen bárki is! Márpedig aki szerelmes, az sérülékeny. Én nem vagyok, azt hiszem, megtanultam, hogyan kell valakit kiverni a fejemből. Csak hirtelen nehézzé vált úgy, hogy Elena Gilbert tökéletes mása Katherine-nek.
- Örülök neked, Elena - biccentek, mintha csak ebben a pillanatban találkoztunk volna - Ki készített ki? Mutass rá, elintézem! - felvonom egyik szemöldökömet és szigorúan kezdem méregetni a mellettünk elhaladó tömeget, mígnem újra vigyorgásban végzem. Hiába, képtelen vagyok bármit is komolyan venni mostanában.
A torkomat fojtogatni kezdi valami... aztán rájövök, hogy ez a szomjúság. Mintha ezernyi tű szurkálná hangszálaimat is és nehéz beszélni. Nyelvem óvakodva, gyorsan végigfut alsó ajkamon, mert úgy érzem, teljesen ki van száradva. Mély levegőt veszek, aztán összeráncolt homlokkal koncentrálok újra Elenára.
- Nem ismered véletlenül Stefan Salvatore-t? - térek rá gyorsan ittlétemnek tárgyára, hátha ez a bájos teremtés - Elena - tud nekem segíteni - Igazából miatta vagyok itt - fűzöm még gyorsan hozzá, hátha ennek fényében segítőkészebbnek bizonyul... vagy legalábbis segítőkészebbnek, mint a recepción ücsörgő nő.


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 12, 2013 2:35 am-kor.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Folyosók Empty Re: Folyosók

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Ápr. 08, 2013 6:18 am



Damon

Nagyon ismerősnek tűnt valahonnan...De egyszerűen ahogy próbáltam bármi emlékképet keresni az agyamban róla, valami leblokkolt. Biztosan nagyon fáradt lehetek.
Ahogy végignéztem rajta, az az érzésem támadt, hogy valamiért kedvelem az előttem álló férfit. Mintha már beszélgettünk volna egyet valahol. De egyszerűen nem jutott eszembe semmi. Talán tévedek. Talán csak emlékeztet valakire, aki ugyancsak nem jut eszembe, hogy kire is. Na jó! Ez már igazi agyrém. - Elena Gilbert ... - mondom és a kezemet nyújtom feléje. Tetszett a bevezető szövege, bár kissé félelmetes is volt egyben. - Nincs semmi gond... csak túlságosan kikészültem ettől a helytől... . - teljesen felfordult a gyomrom az iskolától. A nap fénypontja így is az, hogy összefutottam ezzel a rejtélyes sráccal.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

nő Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Apr. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Folyosók Empty Re: Folyosók

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Ápr. 08, 2013 5:48 am

How can I turn your love on?




Nem sokkal tudtam meg többet Stefan-ról, mert ez a nő egyszerűen képtelen velem együttműködni. Fejben legalább háromszor lejátszottam, ahogy tarkójánál megragadva ütlegelem homlokát ebbe a csodaszép pultba, de végül letettem róla, mert nem akartam rögtön a Mystic Falls-i rendőrkapitányságon végezni, vagy azzal kezdeni, hogy elbűvölve győzzem meg őket a hallgatásról. Inkább feszült mosollyal az arcomon bólintottam a végén és elköszöntem, remélvén, hogy nem hívja utánam a biztonságiakat, akik majd a karomnál megragadva próbálnak meg kicipelni az intézményből. Nem hiányzik a feltűnés, épp elég az, hogy ilyen eszméletlenül jóvágású vagyok.
Sebtében sétálok a folyosón, néha oldalra kapom a fejemet, hogy bepillanthassak az osztálytermekbe, hátha szemem ügyébe akad öcsém, de csak azt érem el, hogy ne figyeljek és beleütközzek valamibe... vagy inkább valakibe. Bocsánatkérést hallok, így arra jutok, nekem már nem is kell, viszont mikor megpillantom, ki is áll előttem, úgy érzem kötelességem valamit csinálni. Kinyögni valami értelmeset, bár nehéz összeszedni a gondolataimat. Elena.
- Semmi gond, megesik. Legközelebb nézz az orrod elé, mert nem hiszem, hogy mindenki ilyen elnéző errefelé - vállat vonok, rosszfiús mosoly szökik szám sarkába - Damon vagyok. Baj van? - bökök fejemmel abba az irányba, amerről jött, mert már messziről hallani lehetett a lány hangját, amint kiabál valakivel.
Az agyam közben folyamatosan jár, főleg, mert rájövök, hogy ő az, akivel ideérkezésem második estéjén találkoztam a főúton. A barátjával beszélgetett telefonon, még erre is tisztán emlékszem, sőt arra is, hogy azt mondta, nem igazán biztos benne, hogy azzal a sráccal képzeli el a jövőjét. Elég vicces, hogy neki semmi sem dereng, míg nekem, minden tisztán.


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 12, 2013 2:34 am-kor.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Folyosók Empty Re: Folyosók

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Ápr. 08, 2013 4:31 am



Damon

Mondjuk úgy, hogy a szüleim halála után kivettem egy kis időt, hogy egyedül lehessek és átadjam magamat a teljes magánynak. Egyáltalán nem terveztem, hogy valaha is vissza akarok térni ebbe az intézménybe. Persze hiába tiltakoztam, tudtam, hogy muszáj. Ez a kötelességem. Nem akarok kilógni a sorból. A folyosón cirkászva a szemeimmel Jeremyt kutattam. Megláttam, hogy bemegy a férfi mosdóba. Egy bocsáss meg most mennem kell-t intettem Carolinenak és utána száguldottam. Berontottam a helyiségbe. A múltkor is rajtakaptam a téren füvezni. Nem hagyom, hogy ezt tegye magával. A mi családunk erkölcsi értékkészletébe nem fér bele ilyesmi. Elkaptam az öcsém karját és magam fele fordítottam.
- Komolyan ezt akarod csinálni? ...Tudom, hogy kerülsz...Mióta megláttalak drogozni kerülsz... Azt hiszed hülye vagyok?! Tényleg azt gondolod Jeremy?! - kiabáltam, nem is...üvöltöttem a szemébe. Nem válaszolt. Kissé megleptem. Lehet nem nézik be belőlem, hogy ilyen hangerővel is tudok beszélni. Még mindig nem válaszolt és a körülöttünk lévő.. szép szóval a dolgát "végző" férfiakra nézett. Mindenki engem bámult. A kezemet a szemem elé kaptam. Az arcom elvörösödött. Túlságosan meg akartam leckéztetni őt. - Nehogy azt hidd, hogy ennyivel megúszod! . -mondom mérgesen majd kiviharzok szégyenemben a mosdóból. Nem tudom mi lett vele. Nem vall rá ez a viselkedés. Nem! Igazából pontosan tudtam, hogy mitől lett ilyen, de nem akartam ezért hibáztatni. Túl könnyű lett volna. Nem akartam még ezt is ráolvasni. A mosdóból kifele jövet hosszas léptekkel vágtattam végig a folyosón. A történtek miatt kissé fel voltam dúlva. Erre még az is rátett, hogy mindenki engem bámult. Nézd! Ott az a csaj, akinek a szülei...tudod... Ez volt az, amit nem bírtam elviselni. Aztán egyszer csak...Pufff...Nekimentem valakinek. - Elnézést én... - kérek bocsánatot zavartan. Aztán megpillantottam kivel is állok szemben. Egy jóképű fiú.... A szemei egyből magával ragadtak, de volt benne valami...valami....
Elena Gilbert
Elena Gilbert

nő Hozzászólások száma : 23
Join date : 2013. Apr. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Folyosók Empty Re: Folyosók

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Ápr. 07, 2013 9:54 am

How can I turn your love on?




Az egyik whiskey után következik a másik, míg én álomittas fejjel pillantok körbe a Grillben. Meg lehet mindenkinek a véleménye rólam így, hogy már délelőtt tizenegykor iszogatok, pedig nem tudják, hogy a pontos oka az unalom. Mióta visszatértem Mystic Falls-ba, merő unalom életem és ezen az sem segít, hogy Stefan-nal egy házban élek. Nincs problémám ugyan vele, hiszen nem tör borsot az orrom alá, de ettől függetlenül már csak a jelenléte is irritáló. Bosszút akarok állni, amiért belerángatott ebbe az egészbe, közben pedig valahol a lelkem mélyén sajnálom. Kizárólag azért, mert mindig világfájdalmas képpel császkál és az embernek akaratlanul is megesik rajta a szíve. Még jó, hogy az én szívem már rohadófélben van és nem működik normálisan, különben még felbontanám ígéretemet, miszerint megkeserítem majd életének hátralevő részét.
Felállok a pulttól s közben egy bankót csúsztatok a csinos kis pultos csajnak, majd hátat fordítok és elhagyom a helyiséget, ahol alig vannak emberek.
Az gimnázium felé haladok fekete sportkocsimmal, amit valahol New York környékén loptam. Nem szokásom eltulajdonítani semmit és ha azt vesszük, a tulaj magától adta át egy kis elbájolás segítségével. Vicces volt a szituáció, na de a lényeg, hogy ez a szépség már a kezeim közt van. Így tudok most könnyedén becsusszanni egy piros Volvo mellé, aztán kiszállok a járműből és egyenesen az intézménybe tartok. Közben nem szalasztom el alaposan megbámulni a kint ácsorgó fiatal, gyönyörű tinilánykákat, akiket valószínűleg egy szavammal elcsábítanám. Kösz, most nem. Stefan-ért jöttem, már ha egyáltalán tényleg betartotta a szavát és beiratkozott ide.
A recepcióra sétálok - vagy legalábbis amit itt annak neveznek - és csábos mosollyal felkönyökölök, úgy bámulom az idősödő nőt itt-ott fellelhető ősz hajszálakkal.
- Jó napot! Jár ebbe az iskolába bizonyos Stefan Salvatore? - türelmetlenül kezdek most dobolni ujjaimmal a pulton, míg ő szemüvege mögül rám néz és mosolynak még csak jelét sem mutatja. Szép... rideg szipirtyó.
- Megtudhatnám ki maga és miért érdeklődik az egyik diákunk után? - felvonja egyik bozontos szemöldökét és kérdőn les rám. Már majdnem kikelek magamból és rávenném magam, hogy szellemileg kényszerítsem az információ kiadására, de megteszi ezt anélkül, hogy ő magának feltűnne. "...miért érdeklődik az egyik diákunk után?" Csalfa vigyor szökik ajkaimra.
- Az testvére vagyok. Melyik osztályba jár? - faggatom tovább és közben unottan a folyosóra pillantok, hogy alaposabban szemrevételezhessem az intézményt. Takaros, de semmi több.


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 12, 2013 2:34 am-kor.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Férfi Hozzászólások száma : 20
Join date : 2013. Apr. 06.

Vissza az elejére Go down

Folyosók Empty Folyosók

Témanyitás  Charlotte Petrova Szomb. Ápr. 06, 2013 12:00 pm






Folyosók
Charlotte Petrova
Charlotte Petrova
Vámpír

nő Hozzászólások száma : 120
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 1027
Tartózkodási hely : Néztél már a hátad mögé?
Humor : not so much...

Vissza az elejére Go down

Folyosók Empty Re: Folyosók

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.