Daily Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

David Shane Kosta

2 posters

Go down

David Shane Kosta Empty David Shane Kosta

Témanyitás  David Shane Kosta Szer. Ápr. 10, 2013 4:49 am



David Shane Kosta

“Mindannyian saját, eredeti gondolkodásmóddal születünk, gyakran mégis utánzóként halunk meg.”

Teljes név: David Shane Kosta
Faj: Boszorkány
Születési hely, idő: Anglia, 1990.04.05
Kor:23
Nem: Férfi
Play by: Daniel Sharman
Becenév: David, Dav

Rám jellemző

Ezt összefoglalni, hú nehéz lesz,
Na kezdjük.
Szóval a jellem: Először is utálom a vámpírokat, azokat a büdös vérszopó, szívó vámpírokat, ha tehetném megölném az egészet a városba. sőt kiirtanám az egész vámpírt a világból. Ha jól ismerem magam könnyen essek szerelembe és könnyen elcsábító vagyok és mivel egy vámpírokkal teli városba jövök, akkor ezt meg kell változtatni. Ezért nem keresek kapcsolatot.
Göndör barna hajam van Gyönyörű kék szemem, mindig divatosan öltözök


Story of my life

Az ágyamon fekszek, a gondolataim nem e világba járnak. Hol lehetnek a rokonaim? Ez a kérdés kavargott a fejembe mindig, ja meg persze a büdös vérszívók ebbe a városba mindig összefuttok egyel, bár mindig én nyerek, mivel óriási hatalmam van. Emlékszem amikor brutálisan megkínoztam egy vámpírt.
***
Egy sötét utcán sétáltam elég lassan és nyugalomba, akkor a gondolataim nem a rokonaimon hanem Charlotte Petrovan jártak. Egyszer csak amikor a hátam mögé néztem, hirtelen a falra kenőttem. Meglepődtem és a fájdalomtól ordítottam egyet, a bordámhoz kaptam. Szerencsére nem tőrt el. A támadómra néztem és mosolyogva nyugtáztam, hogy egy vérszívó. Bevettem a szokásos fejgörcsös átkot, majd a bordámat fogva, közelebb mentem hozzá. A lábára néztem, majd egy csettintéssel eltörtem a lábát, utána nekifutásból fejbe rúgtam, majd a zsebemből előveszek két vasfüvet, az egyiket a szájába tettem, a másikat pedig a hasára ragasztottam. Majd egy fél óráig mosolyogva néztem, hogy szenved, majd elővettem a zsebemből egy karót és szíven szúrtam.


Tervek, célok, álmok

Hát miért jöttem? Élni az életem, többet megtudjak a rokonaimról és a Charlotte Petrova történetről.
by lizzy :3
David Shane Kosta
David Shane Kosta
Boszorkány

Férfi Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 10.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's
Humor : van ;)

Vissza az elejére Go down

David Shane Kosta Empty Re: David Shane Kosta

Témanyitás  Charlotte Petrova Szer. Ápr. 10, 2013 5:46 am

Üdv akkor az oldalon kedves szépfiú Very Happy Neked is adnék akkor egy szép nagy piros....




Elfogadva!


...feliratot... Hát nem vitted túlzásba a karakterlapodat, de nem is fontos, hiszen keresett karakterekből csináltad meg őt Very Happy Jobb lesz félned, hiszen még van egy fontos feladatod... méghozzá, hogy kiszabadíts a családod szégyenfoltját, vagyis engem..[na meg az utólag bennragadt Emilyt] a kriptából. Smile Jobb lesz ha igyekszel, mert türelmetlenek vagyunk Very Happy A lényeg az, hogy üdv a csapatban!^^
Charlotte Petrova
Charlotte Petrova
Vámpír

nő Hozzászólások száma : 120
Join date : 2013. Apr. 04.
Age : 1027
Tartózkodási hely : Néztél már a hátad mögé?
Humor : not so much...

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.